İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

20 Ağustos 2021 İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ile güne başlayacaksınız ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Sürprizler hem şaşırtıcı, hem de heyecan verici olacak. Ani değişiklikler meydana gelebilir ve siz bu durumdan rahatsız olmak yerine kendinizi daha özgür hissedeceksiniz. İlginç kişiler ile karşılaşabilirsiniz ve sürpriz aşklar yaşayabilirsiniz. Özgür aşklar ilginizi çekiyor ve hayata bakış açınızın değiştiğini hissediyorsunuz. Bu arada çocukluk günlerinizi ve ilk aşkınızı hatırlayabilirsiniz. Bilgisayar teknolojisi ile ilgilenebilirsiniz ve kendinize yeni bir bilgisayar veya benzeri ilginç bir oyuncak alabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Özellikle de özel yaşamınızı etkiliyor olması yüzünden, giderek artan iş yükünüz sizi rahatsız edecek. Büyük bir kaçış dürtüsü hissedeceksiniz ve sevgilinizi sıra dışı bir şeyler yapmaya ikna etmeye çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İş ve çalışma sözleşmelerinde aşırı kendine güven göstermekten kaçının çünkü bu yanlış bir hamleye neden olabilir. Daha ihtiyatlı olmalısınız. İlk dekantta doğanlar yükselişte! Beklenmedik şartlara rağmen önemli bir iş projesini başarıyla ve verimli bir şekilde planlayacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hemen güneş tutulması öncesinde üzerinizde daha fazla baskı hissedebilirsiniz. Bugün aynı zamanda yeni haberler planlarınızı değiştirebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Mutluluk insanın eline öyle kolay geçmez. Geçtiğinde de kıymetini bilmek gerekir. Siz negatifliğinizle hiçbir mutluluğunuzun kıymetini bilmiyorsunuz. Böyle giderse depresyona girebilirsiniz. PARA: Finansal açıdan bugün aklınız çok hızlı çalışıyor. Yeni yatırımlarda bulunmanız olası. Aşk hayatınızdan daha şanslısınız iş hayatınızda. SAĞLIK: Sağlığınızla ilgili aşırıya kaçan davranışlar sizi zora sokabilir. Yavaşlamalısınız.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal konular ön planda, akşam saatlerinde yakın çevrenizle iletişiminiz hızlanabilir. Kısa seyahatler söz konusu olacak. Arkadaşlarınızla olan duygusal paylaşımlarınızda tepkileriniz yüksek olabilir.