İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

22 Ağustos 2021 İkizler burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız.  Güne keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Öğlene doğru alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Ayrıca beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Fakat iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Çünkü aklınız sizi yanıltabilir. Ayrıca arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Dedikodulardan uzak durun ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Otoriter davranmayın. Elinizdeki işleri iş arkadaşlarınıza delege edin ve önemli kararlar alırken onların da katılımını sağlayın. Bu dönemi mümkün oldukça sevdiğinize, onun hakkında ne düşündüğünüzü açıkça söyleyerek geçirmeye bakın. Tabii bu yaparken, onu alındıracak sözler söyleyecek kadar ileri gitmeyin.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Hedeflerinizi diğerlerine ne kadar garip de görünse kararlılıkla izleyin. Yıldızların yardımıyla sonunda haklı olduğunuzu ispatlayabileceksiniz. Bugün moda ve şov dünyasında çalışanlar için terfiler ve (finansal anlamda da) kalite artışı öngörülüyor.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminizde yeni başlangıçlar olabilir. İş hayatınızda yoğunluğundan sıyrılıp kendinize vakit ayırmak isteyebilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişikliklerle ilgilenebilirsiniz. Başkalarından alacağınız destekler olabilir. Yeni haberler alabilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte olmak için program yapabilirsiniz. Yeni sorumluluklar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sabah kalktığınızda kendinizi aşk vadisinde dolaşmaya hazır hissediyor gibisiniz. Bu konuda en parlak gün sizin olacak. İçinizdeki heyecan dışınıza yansıyor. PARA: Gün boyu sokakta dolaşarak, alışveriş ederek içinizdeki sıkıntıları atıyorsunuz. Ama yarın sizi zor gün bekliyor olacak. Dolaşın ama fazla para harcamayın. SAĞLIK: Şefkatli tutumunuz içsel huzurunuzu rahatlatıyor. Enerjinizi doğru kullanın.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Güneş tutulmasıyla beraber eğitim hayatınızda alacağınız kararlar çok önemli olacak. Yakın çevrenizdeki olaylara, farklı açılardan yaklaşmalısınız.20 AĞUSTOS 2017 İKİZLER BURCU YORUMU