İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

11 Eylül 2021 İkizler burcu yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve daha önce yapmayı planladığınız işlere odaklanacaksınız. Öğlene doğru alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir. Ayrıca beklemediğiniz ziyaretçileriniz olabilir veya uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızdan alacağınız haberler düşüncelerinizin derinleşmesine neden olabilir. Fakat iyimser bir tavır içinde olabilirsiniz ve anlayışlı davranmayı başarabilirsiniz. Aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Çünkü aklınız sizi yanıltabilir. Ayrıca arkadaşlarınızın fikirlerinden etkilenebilirsiniz. Dedikodulardan uzak durun ve sevdiğiniz konular ile ilgilenin.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İş yerinizdeki bir rakibinizle ilgili farklı hislere kapılacaksınız. İlişkinizi tazelemek ve gelecek için güvenli temeller oluşturmak isteyeceksiniz. Tarihler belirlemek için gayret gösterecek ve onlara uymaya çalışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. Yıldızlar bugün üçüncü dekantta doğanlara her tür aktiviteyi büyük bir şevkle planlamalarını salık veriyor. Bazı tuzaklar olabilir ve kayba uğrama riski almamak daha iyi olur.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kendi iç sesinize, duygularınıza ve sezgilerinize daha fazla kulak vermeye bakın. Endişelenmek yerine kendi duygularınızı anlamaya bakın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Bazı olayları fazla kafanıza takıyorsunuz. Sizin düşündüğünüz kadar yoğun ve takılacak konular değil.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev ve aile evinizde hareket etmeye başlayan Merkür, evinizle ilgili sorunlar ve konularda çözümsel yaklaşımlar geliştirmenizi sağlayacak. Aile büyüklerinizle olan iletişiminiz bu 2 hafta boyunca hızlanacak.