İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 Ekim 2021 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar kendinize olan güveni arttıracak ve içinizden yükselen arzuların peşinden gideceksiniz. Yapmak, gerçekleştirmek ve istek oluşturmak için günün ilk saatleri çok uygun. Kendinizi daha özgür ve farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Değişiklikler sizi fazla rahatsız etmeyecek ve değişen olayların içinde siz de değişiyor olduğunuzu anlayacaksınız. Teknolojinin sunduğu yeniliklerden yararlanabilirsiniz. Ayrıca erkek akraba ve arkadaşlarınızın desteğini alabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Çok yükseklerde uçan bir patronunuza riskli bir yorumda bulunacaksınız. Yeni tanıştığınız bir kişinin nezaketi ve kibarlığı sizi hayrete düşürecek. Onun dikkatini çekmek için elinizden geleni yapacaksınız, fakat o sizi farketmeyecek bile.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Muhtemelen bugün fikirleriniz berrak değil; bu da başarı olasılığını etkileyecek. Mümessiller için olumlu bir gün; komisyonunuz keyif verici bir şekilde büyüyecek.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizi duygusal açıdan harekete geçiren konular içindesiniz. Yabancılardan da çok şey öğrenebilir, paylaşabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Evinizle ilgilenemiyordunuz. Bugün evinizle ilgilenmek için zaman bulacaksınız. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Sebze ağırlıklı beslenmeye çalışın.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Eğlenceli ortamlarda kendinize ve yaşadıklarınıza dair konuşmalar yapmak isteyeceksiniz. Oldukça keyifli ve farklı bir gün geçirebilirsiniz. Değişik yerler görme arzusuyla hareket edebilirsiniz. Aile alanlarınızdaki sıkıntılara çok takılmamalısınız.