İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

14 Kasım 2021 İkizler burcu yorumu

Pek çok işi bir arada yapmaya çalışmayın. Özellikle parasal konulara yönelik hırslı ve aceleci bir tavır içinde olabilirsiniz. Bugün duygusal ve alıngan bir tavır içinde olmanız mümkün ve duygularınızı denetlemeniz gerekiyor. Seyahatler ve hareket halinde olmak sizi rahatlatabilir. Ancak aceleci davranmaktan kaçının. Erkek arkadaş ve yakınlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve geriliminizi çevrenize yansıtmaktan kaçının. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ziyaretinize gelebilir veya siz gidebilirsiniz. Günün ilerleyen saatlerinde dikkatinizi kendinize odaklayacaksınız ve isteklerinizi gözden geçireceksiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Güven verici haberler alacaksınız, bu sayede başınızı dik tutacak ve iradenizi daha da güçlendireceksiniz. Yeni tanıştığınız bir kişinin nezaketi ve kibarlığı sizi hayrete düşürecek. Onun dikkatini çekmek için elinizden geleni yapacaksınız, fakat o sizi farketmeyecek bile.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Her zamanki aktivitenizde yeni açılımlar yapmak ve yeni aktiviteler yaratmak için doğru zaman. Kazancınızı yükseltebileceksiniz. İlk dekantta doğanlar iş arkadaşlarıyla iyi ilişkiler kurabilecekler ve başarılı bir strateji planını sonuca ulaştırabilecekler.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konularda daha fazla kendinizi ortaya koyabilirsiniz. Alacağınız kararlar adaletli davranmaya özen gösterebilirsiniz. Yoğunlaştığınız konular da gelişime önem verebilirsiniz. İdealize ettiğiniz işleriniz için savunmacı davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızla plan yapmak size iyi gelebilir. Yabancılarla ilgili konularda destekler alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Alacağınız önemli bir iş teklifi sizi mutlu edecek. Yemeye içmeye meiliniz çok yüksek olacak. Bir yandan da sağlığınızla ilgili çok güzel haberler devreye girecek.