İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

12 Şubat 2022 İkizler burcu yorumu

İş arkadaşlarınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerinde fazla durmayın ve tartışma ortamlarından uzak durun. Endişeli hayallerden uzak durun ve dikkatinizi yapmanız gereken işlere odaklayın. Bazı karışıklıklar olabilir ve iletişim araçları ile ilgili bazı sorunlar çıkabilir fakat yaşam enerjiniz ve isteğiniz kuvvetli olduğu için sorunlar ile başa çıkabilirsiniz ve ilginç çözümler bulabilirsiniz. Yeter ki, endişeli hayallere kendinizi kaptırmayın ve dikkatinizi isteklerinize odaklayın. Meydana gelen olaylar ideallerinizi değiştirebilir ve böylece düşünceleriniz de değişebilir. Üstelik burçlar kuşağında değişebilme özelliğine sahip birisiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Patronunuz açık sözlüğünüzden dolayı sizi takdir edecek ve diğer iş arkadaşlarınızın size imrenmesine sebep olacak kararlar alacak. Melankolik olmayın ve partnerinize karşı biraz küstah davranın. Bunu ona biraz daha soğuk davranarak yapabilirsiniz; bu onun ilgisini çekebilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bazı stres ve kriz faktörleri ortaya çıkabilir. Özellikle ortaklaşa para konularında gelgitlerin yaşanabileceği bir gün olabilir. Banka ya da finans kuruluşları ile ilgili yapmanız gereken işleri toparlayabilirsiniz. Yeteneklerinizi sorguladığınız ve daha iyileştirme ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Akşam saatlerinde daha derin konularla ilgilenmeniz gereken durumlar oluşabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Kariyerinizdeki ilişkilerin sağlamlaşacağı bir döneme giriyorsunuz. 3 haftalık bu dönem zam, terfi gibi konuları üstleri- nizle konuşmak için çok uygun olacak.