İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

13 Şubat 2022 İkizler burcu yorumu

İkizler burcunun bugün genel durumu

Size saygı duyan ve genelde başkalarına güven duymayan bir üstünüzün gözüne girmenizi sağlayacak bir iş arkadaşınızın yardımı sayesinde ufak bir ilerleme kaydedebileceksiniz. Partnerinizle henüz yaşadığınız bir tartışmayı çözüme ulaştıracaksınız. İnatçılığınızla onu daha fazla tahrik etmemeye çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugünün yıldızları hiç de olumlu değil. İş konusunda temkinli olmak tavsiye ediliyor. Harcamalardan, özellikle de aceleyle bir şeyler almaktan kaçının ve sözleşmeleri erteleyin. Yükseleni Yengeç olanlar Boğa burcundan bir iş arkadaşlarına karşı olan saldırganlıklarını frenlemek zorunda kalacaklar; bir anlaşmazlık sorunlara yol açabilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün saat 08:43’ten 18:11’e dek Ay boşlukta. Akşam saatlerine kadar endişe yaratan durumlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Finansal konularda ciddiyet arz eden konular akşam saatlerinde uzaklardan alacağınız iyi haberlerle yerini rahatlamaya bırakabilir. O zamana dek işlerinizi tamamlamak için sabırlı olmaya ihtiyacınız var.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Girişeceğiniz olaylardan güzel kazançlar söz konusu olabilir. Cesaretiniz yüksek olacağından kimseyi takmayacak, yolunuzda ilerleyeceksiniz.