İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

02 Mart 2022 İkizler burcu yorumu

Yoğun duygular ve geçmişte yaşadığınız olayların hatıraları ile güne başlayabilirsiniz. Yaşantınızda yenilikler yapmak için kuvvetli arzular duyacaksınız ve şimdiye kadar meydana gelen olayları ve yaşadıklarınızı gözden geçireceksiniz. Anneniz, çocukluk günleriniz ve şimdiye kadar neler yaptığınızı gözden geçirebilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve yakınlarınız ile birlikte keyifli programlar yapabilirsiniz. Kardeşleriniz, çocuklar ve arkadaşlarınızın desteğini aldığınızı düşüneceksiniz ve böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Oldukça memnun olacağınız bir dönem ve her şey çok daha iyiye gidecek. Bu sabah, öğle yemeği vaktine doğru evden çıkarken, birisi size büyük bir hayranlıkla bakacak. Çok soğuk davranmayın ve ona yaklaşın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile hayatınızla ilgili konular gündeminize girebilir. Evi temizlemek ve gereksiz, pratik olmayan eşyalardan kurtulmak için de uygun bir gündesiniz. Aile büyükleri ile de ilgileneceğiniz bir zaman olabilir. Sizi güvencede hissettiren kişilerle birlikte olmak isteyebilirsiniz. Uğraştığınız işlerde bugün detaylar çok daha ön planda olabilir. Gün içinde akışta kalmaya özen göstermelisiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

İşlerinizi düzene sokabilir, güzel anlaşmalar yapabilir, istediğiniz şartlara ve fırsatlara sahip olabilirsiniz. Bu haftayı iş görüşmeleriniz ve anlaşmalarınız açısından es geçmeyin.