İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

12 Mart 2022 İkizler burcu yorumu

Bazı karışıklıklar olabilir fakat projelerinizi gerçekleştirmek için kararlı davranacaksınız ve konusunda uzman olan kişiler ile görüşeceksiniz. Çeşitli seminerler ve eğitim programlarına katılabilirsiniz. Büyük organizasyonlar içinde yer alabilirsiniz veya organizasyonlara davet edilebilirsiniz. Şimdiye kadar yapmış olduğunuz işlerin dışında çok farklı konulara ilgi duyabilirsiniz ve girişimde bulunmak için harekete geçebilirsiniz. İletişim trafiğiniz hareketli olacak. Bu arada işler yavaş gelişebilir fakat kararlı bir biçimde sürdürmeyi başaracaksınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Her şey yolunda gidiyor, fakat sizi patronuna karşı kötü duruma düşürmeye çalışan kıskanç iş arkadaşınızın kim olduğunu bulmaya çalışın. Yeni bir ilişkiye başlamak konusundaki şiddetli arzunuz, hata yapmanıza sebep olacak; daha sabırlı olmalı ve sevgilinize saygı duymalısınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yıldızlar size büyük zihinsel güç vererek yardımcı olacaklar. Dinamizm, yüreklilik ve hatta cüret, doğru kullanıldığında harika sonuçlar ortaya çıkarabilir. Üçüncü dekantta doğanlar için yıldızlar mükemmel bir konumda ve patrondan terfi ya da takdir almaları çok olası.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ay bugün 18:35’ten sonra boşlukta. Bugün finansal konularda, borçlarınızı tekrar yapılandırmak ya da yeni para kaynakları bulmak için uğraşabilirsiniz. Sezgilerinizin güçlendiği bir zaman dilimi içindesiniz. Eşinizle ya da ortaklarınızla paylaştığınız varlıklarınızla ilgili gelişmeler olabilir, dikkat etmelisiniz. Bazı maddi konularda kısıntı ya da kesintiye gitmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sosyal çevrenizle, sevdiklerinizi bir araya getirebilirsiniz. Bugün söylediklerinizle yaptıklarınız bir olmayabilir.