İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

27 Mart 2022 İkizler burcu yorumu

Eski projeleriniz üzerinde çalışabilirsiniz. Hatta kendinizi yenilemek için projelerinizi güncelleyebilir ve yakınlarınıza anlatabilirsiniz. Aslında planlarınızı uygulamaya başlamadan önce ilgisi olmayan kişilere anlatmasanız iyi olur. Arkadaşlarınız yardımcı olmaya çalışırken kafanızın karışmasına neden olabilirler. Bugün aklınız yerine duygularınız ile hareket ederseniz, daha başarılı olacaksınız. Özellikle sevdikleriniz ile aranızdaki ilişkiler daha sıcak olacak ve dostlarınızın desteğini alacaksınız. Kafanız karışık olsa bile duygularınız ve enerjiniz yüksek. Hareket halinde olmak, karmaşık düşüncelerden uzaklaşmanıza yardımcı olacak.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İnsanlar sizin istediğinizden daha uzun sürede hareke geçiyor, bu yüzden kafanız karışabilir ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Bir güç sömürüsü sizi kötü bir moda sokacak ve sizi partnerinize karşı daha sabırsız hale getirecek. Fevri olmamaya çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşler pürüzsüz yürüyor. En iyi yanı da iş arkadaşlarınız ve serbest hizmet sağlayıcılarla kurduğunuz ilişkiler. Yükseleni Boğa burcu olanlar biraz asabi olacak ve iş arkadaşları ve ortaklarıyla anlaşmazlıklar yaşama riskine girecekler. Yıldızlar sakin olmanızı tavsiye ediyor!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün 09:57’den 14:44’e kadar Ay boşlukta. Bütçenizle ilgili konularda hızlı kararlar alamayabilirsiniz. Bazı konularda kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İş hayatınızda alacağınız sorumluluklarınızı rahatlıkla halledebileceksiniz. İlerleme kaydedeceğiniz işlere yönelebilirsiniz. Günün ikinci yarısında daha hareketli koşullar söz konusu. Yakın çevrenizle iletişiminiz daha rahat akabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal işlerinizin üzerine eğilebilir, bazı hoşnutsuzluklarınızı çevre ilişkilerinize yansıtabilirsiniz. İşlerinizi aksatmamaya çalışın. Öğleden sonra hızlı ve hareketli planlar sizi bekliyor.