İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

12 Nisan 2022 İkizler burcu yorumu

Gördüğünüz rüyaların etkisi ile uyanabilir ve yoğun duygular hissedebilirsiniz. Bugün duygularınızı denetlemeniz biraz zor olabilir. Hassas ve alıngan bir tavır içinde olabilirsiniz ve geçmişte yaşadığınız olayları hatırlayabilirsiniz. Özellikle annenizin davranışlarını gözden geçirebilir ve çocukluk günlerinizi özleyebilirsiniz. Mistik konular ile ilgilenebilirsiniz fakat fazla derinleşmeseniz iyi olacak. Sevdiğiniz ile aranızdaki ilişkilere özenli davranmanız gerekiyor. Bazı endişeleriniz olabilir ancak kaygılarınızı sevdiğinize yansıtmaktan kaçının. Arkadaşlarınız ile birlikte yapacağınız organizasyonlar keyfinizi yerine getirecek.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Unutkanlaşacaksınız, önemli randevuları hatırlamaya ve belki de randevularınızın notunu tutmaya çalışın. Sevgilinizle hararetli bir tartışmaya girmekten kaçının. Alttan alın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün bazı beklenmedik harcamalar olabilir. Paranızı kurnazca idare edin. Tahminlerde muhtemel bir sözleşme feshi de görünüyor. Kendi işlerinde çalışanlar aksaklıklarla karşılaşabilir, diğerleriyle iletişimde zorluk yaşayabilir ve acil görevleri yerine getirmek için kendilerini çok yorun hissedebilirler.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Aile arasında iletişim sorunları gündeminize gelebilir. Ancak bu durumu ertelemek isteyebilirsiniz. Geçmişe yönelik konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Biraz yalnız kalıp düşünmek faydalı olacak. İlişkilerinizde daha fazla sorumluluk almanız gerekebilir. Para ile ilgili iyi haberler alabilirsiniz. Bugün duygusal alanda daha pozitif olmaya bakmalısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Parasal desteklerinizde sorunlar oluşabilir. Ego sürtüşmelerinden mutlaka uzak durmalısınız. Bir insana karşı derinden ve gizli bir hoşlanma duyabilirsiniz.