İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

16 Nisan 2022 İkizler burcu yorumu

İsteklerinizin arttığı bir dönemdesiniz. Daha önce hevesle başladığınız bazı işlerle ilgili fikirlerinizi değiştiren durumlar ortaya çıkmış olabilir. Ancak bazı değişiklikler olsa bile yepyeni fikirler içinizde uyanıyor. Bunun bir fırsat olduğunu düşünerek davranın ancak girişimde bulunmak için acele etmeyin. En azından mümkünse yeni atılımlarınızı daha sonra yapın. Çünkü bugün Ay Tutulması meydana geliyor ve tutulmanın meydana geldiği dönemler yeni atılımlarda bulunmak için pek uygun zamanlar değildir. Bu tutulmadan siz doğrudan etkilenmiyorsunuz fakat girişimde bulunmak için ecele etmeseniz iyi olacak. Buna karşılık önceden başlamış çalışmalarınızı bildiğiniz gibi sürdürmeye devam edeceksiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Etrafınızdakileri kızdırmaya ve inatçılık etmeye meyilli olacaksınız. Bu bazı anlaşmazlıklara ve öfkelenmenize sebep olabilir. Sevgilinize karşı dikkatli davranacaksınız ve size karşı samimiyetini anlamak için birçok soru soracaksınız. Dikkatli olun; o da sizinle aynı şekilde davranabilir.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün olumlu bir gün olacak. Ufak kârlar elde edebilir, yeni bağlantı ve işbirlikleri için mükemmel fırsatlar bulabilirsiniz. Eğer bir çalışansanız aydınlanacaksınız; istediğiniz terfi gerçekleşebilir. Yeni görevler daha fazla çaba gerektirecek.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeniay öncesinde kendimizi daha huzursuz hissediyor olabiliriz. Bugün gelecek yönünde yeni fikirler üretebilirsiniz. Ancak aceleci olmamalısınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Ev, aile ve sosyal çevrenizde yaşadığınız sıkıntı ve sorunlar geride kalmaya başlayacak. Sağlığınızla ilgili yaşadığınız olumsuzluklar geçerek güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Gelecek planlarınız adına heyecanınız bugünlerde yüksek olabilir.