İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

30 Haziran 2022 İkizler burcu yorumu

Tuhaf sezgileriniz olabilir ve şimdiye kadar farkında olmadığınız yönlerinizi keşfedebilirsiniz. Güzel hayaller kurabilirsiniz fakat yakınlarınız ile ilgili endişeleriniz de olabilir. Kaygılarınızı çevrenize yansıtmaktan kaçının ve özellikle maddi kaygılarınızı sevdiklerinize yansıtmaktan kaçının. Sanatsal faaliyetler ve sanatçılar ile ilişkileriniz yeni boyutlar kazanabilir. İsteklerinizi ortaya koymak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz fakat şimdilik kendinize saklasanız daha iyi olacak. Yanılgılar ile fazla ilgilenmeyin ve dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Çünkü isteklerinizin değiştiği bir dönemdesiniz ve idealleriniz tamamen değişebilir.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İşler daha iyiye gidecek, rahat bir oh çekebilirsiniz ve sizi eskisi gibi yoluna koyacak yeni değerler edineceksiniz. Sevgiliniz size güven ve sevgi verecek, ve onunla giderek daha da mutlu olacaksınız. Siz yine de, onun özel eşyalarına göz atma arzunuzu kontrol altında tutun.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Finansal mesajlar kafa karıştırıcı. Bazı yıldızlar sizi keyifli ve ihtiyatlı bir şekilde para harcamaya davet ederken bir gezegen ekstra harcamalara karşı uyarılar veriyor. İkinci dekantta doğanlar kıskanç bir iş arkadaşıyla uğraşmak zorunda kalabilirler ancak korkmamalılar: bekledikleri terfi zaten yolda!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma hayatınızdaki sorumluluklarınız gündeminizi etkileyebilir. Hareketli ve iletişimin yoğun olacağı bir gündesiniz. Yaptığınız işleri hizmet sektörüne tanıtabilmek için harekete geçmeniz mümkün. Çeşitli görüşmeler yapabilir, yaptığınız işin tanıtımını iletişim yeteneklerinizi kullanarak karşınızdaki kişilere sunabilir, olumlu geri bildirimler alabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Pazarlama, satış, reklam, yayıncılık, teknoloji, öğrenim ve iletişim alanlarınızda rahat hareket edebilirsiniz. Akrabalarınızla ilgilenip sorunlarına çözüm getirebilirsiniz.