İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 Ağustos 2022 İkizler burcu yorumu

Sabah saatlerinde duygusal ve hassas olabilirsiniz. Ancak yapmanız gereken işlere dikkatinizi odaklamanız gerekiyor ve enerjinizi yapıcı bir biçimde kullanmayı başaracaksınız. Böylece duygusal karmaşadan uzaklaşacak ve dikkatinizi isteklerinize odaklayacaksınız. Uzaklarda yaşayan yakınlarınız ile haberleşebilirsiniz ve fikirlerinizi etkileyici bir biçimde ortaya koyabilirsiniz. İş arkadaşlarınız ve çevrenizdeki kişiler ile iletişiminiz kuvvetli olacak. Ekip çalışmaları ve yapacağınız organizasyonlarda başarılı olabilirsiniz. Dikkatli ve olumlu tavırlarınız ile dikkat çekici ve etkileyici olacaksınız.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yaşamın felsefi yönüne dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olan biten her şeyden bir anlam çıkarabilir, kendi içinizde değerlendirmeler yapabilir, neden sonuç ilişkileri kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Yaşamın felsefi yönüne dahil olabileceğiniz bir gündesiniz. Çevrenizde olan biten her şeyden bir anlam çıkarabilir, kendi içinizde değerlendirmeler yapabilir, neden sonuç ilişkileri kurabilirsiniz.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güçlü ve kariyerli kişiler dikkatinizi çekerken, duygusal yönlerinizin de, tatmin olmasını isteyeceksiniz. İçgüdülerinizin güçlü olması sizi tutkulu ve ödün vermeyen bir kişilik haline getirecek. Birine ilgi duyuyorsanız, duygularınızı gizleyeceksiniz. Duygularınızı abartabilir ve karşınızdaki kişiyi gözünüzde büyütebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı cümleleriniz, hatta şakalarınız yanlış anlaşılabilir veya mizahi cümleler kullanarak yaptığınız açıklamalar maksadının dışında anlamlarıyla toplum içerisinde ifaşa edilebilir.

Gülümsemekten vazgeçmeyin yine de. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Bugün ev, aile, gayrimenkul veya yaşadığımız yerle ilgili konuları ya da problemleri mantıklı şekilde ele alabilir veya bu başlıklardaki iş ve görevlerimizi konsantre şekilde tamamlayabiliriz. Ortaya çıkan bilgi ve haberleri doğru kullanabilir ve olayları otoritemizi göstererek(despotluk değil!) ele alabilirsek yararlı sonuçlar elde edebiliriz. Bu kontrolü sağlayamamamız durumunda ise, ilişki veya iş birliklerimizde zorlanabiliriz. Öğle saatleri civarında, planlarda değişiklikler söz konusu olabilir veya ani gelişmelere açığız. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konularla ilgili karışıklık yaşayabilirsiniz. Kendinizi iç dünyanızla ilgili konular içinde hapsolmuş hissedeceğiniz zamanlar var. Gün içinde kontrol kaybı yaşamamaya özen gösterin. Gün içinde dikkatinizi farklı şeyler öğrenmeye yönlendirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde daha akıcı koşullar söz konusu.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

AŞK: Sorumluluk alma korkusuna kapılarak partnerinizin arzularını erteliyorsunuz. Bugün onun sabrı taşıp karşınıza geçerse hiç şaşırmayın. Sizden kesin söz almadan geri dönmeyecek. PARA: İçinizden gelen işleri severek yapıyor ve başarılarınızı kanıtlıyorsunuz. Gün boyu muhteşem övgüler alacaksınız. SAĞLIK: Alkol veya keyif verici madde kullanmanız bugün çok iyi olmadığınız gösteriyor. Doktorunuz size sigarayı zaten yasaklamıştı.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca ikili ilişkilerinizde sürpriz gelişmelere ve olumlu haberlere açık olduğunuz bugün, sosyal ortamlar, davetler ve organizasyonlar aracılığı ile eğer bekarsanız ilginizi çeken birisiyle tanışma imkanınız sözkonusu olacak. İş hayatınızdaki hedeflerinizin desteklendiği bugün, akşam saatlerinde ikili ilişkilerinizde geçmiş düşüncelere takılmamaya ve alınganlık göstermemeye dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, yakın çevrenizde iletişim halinde olacağınız insanlarla anlaşmakta zorlanacaksınız. Aile hayatınızda keyfiniz yerinde olacak ama yine de para alışverişlerine dikkat etmelisiniz.