İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

05 Eylül 2022 İkizler burcu yorumu

Kendinizi rahat hissedeceksiniz ve güne keyifli başlayacaksınız. Sizin rahatlığınız çevrenize yansıyabilir ve arkadaşlarınız ile iletişiminiz güçlenebilir. Özellikle öğle saatlerinde alacağınız haberler sizi heyecanlandıracak ve projeerinizi arkadaşlarınız ile paylaşacaksınız. Bugün eviniz ile ilgilenebilir veya iş yerinizde yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Bu arada anneniz ile ilgilenmeniz gerekebilir veya çocukluk günlerinizde yaşadığınız olayları hatırlayabilir, annenizi, teyzenizi ve saygı duyulan büyüklerinizi arayabilirsiniz. Ayrıca yeğenleriniz, çocuklar ve gençler ile kuracağınız iletişim size yeni fikirler verebilir. Yakınlarınıza ve çocuklara yardımcı olmak için kuvvetli arzular duyabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Başkalarının talep ettiği bir iş görüşmesinde kendinizi arka plana atmayın. Daha iyi görevler almanız muhtemel. Sevgilinizin bazı tavırları eski aşklarınızdan birini hatırlatacak. Partnerinize karşı çok samimi olarak, bu konuyu açıkça tartışacaksınız.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Kendinizi yaptığınız işten bıkmış hissedebilirsiniz; yeni açılımlar ve sayfayı çevirip yeni şaşırtıcı patikalara doğru ilerlemek için mükemmel bir gün. Kendi işinizde çalışıyorsanız aktivitenizle dair her tür idari, mali ve sigortayla ilgili konuyu düzenleyip kontrol altında tutmaya çalışın.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gelecek planlarınızla ilgili değişimlerin sizi duygusal olarak etkileyebileceği bir gündesiniz. Kişisel konularla ilgilenebilirsiniz. Hassas olduğunuz olaylarda daha tepkisel olmanız mümkün. Bazı konularda kararsız da kalabilirsiniz. Ne yapacağınızı netleştirmekte zorlanmanız olası. Sorumlu olduğunuz konularda verdiğiniz mücadelede sürprizler olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Önemli işlerle uğraşmak yerine daha rahat ve keyfinizi yerine getirecek konu ve olaylara yönelmeniz yerinde olacak. Bilinçaltınız aktif olacak ve olayları gereğinden fazla gözünüzde büyütmeye müsait olacaksınız.