İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

03 Ekim 2022 İkizler burcu yorumu

Duygularınızın harekete geçtiği bir dönemdesiniz. Bugün karşılaştığınız olaylar hayal gücünüzü uyandıracak. Ancak karamsar ve endişeli hayallerden uzaklaşıp daha yapıcı ve olumlu hayaller içine girmeniz gerekiyor. İdealleriniz değişebilir ve çılgın istekleriniz olabilir. Fakat kendinizi daha özgür ve farklı hissettiğiniz bir dönemdesiniz. Değişiklikler sizi fazla rahatsız etmeyecek ve değişen olayların içinde siz de değişiyor olduğunuzu anlayacaksınız. Teknolojinin sunduğu yeniliklerden yararlanabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Yapacağınız o kadar çok şey var ki, bu yoğun dönemde biraz olsun dinlenmek için bir tatile çıkmaya karar vereceksiniz. Eğer hala birini arıyorsanız, elinize bir ilişkiye başlamak için mükemmel bir fırsat geçecek. Hatta şu ana kadar arkadaş olarak gördüğünüz biriyle olması muhtemel.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Size getirisi olmayan durumları değiştirip ortadan kaldırmaya hazır olmalısınız. Bugün sorunlar ya da alışılagelmiş durumlar getirecek. Yıldızlar ikinci dekantta doğanları zarara uğramamak istiyorlarsa para hareketlerine çok dikkat etme konusunda uyarıyor.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün bilemediğiniz konulardan dolayı kendinizi bazı konularda engellenmiş hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamak için daha çok zaman yaratabilir, sorumlu olduğunuz konularda ise bürokratik kısıtlamalar yaşayabilirsiniz. Bu konuda güçlü kişilerden destek almak isteyebilirsiniz. Yabancılarla ilgili olan konular gündeminizde olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Uyum kabiliyeti gelişkin İkizler için gün boyu bedensel işler ön planda. Boyunuzu aşan işler yoğunluklar olası. Telaşı ve harcaması yoğun bir gün. Planladığınızdan daha fazla harcama yapabilirsiniz.