İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

04 Ekim 2022 İkizler burcu yorumu

Duygusal ve alıngan bir tavır içine girebilirsiniz. Dostlarınız ile aranızdaki ilişkilere özen gösterin. Sevgiye ve ilgiye olan ihtiyacınızın arttığı bir dönemdesiniz. Ancak sevdiklerinize karşı sizin de biraz daha anlayışlı ve ilgili davranmanız gerekiyor. Eski dostlarınız ile karşılaşabilirsiniz veya eski sevgiliye tesadüf edebilir ve heyecan duyabilirsiniz. Karamsar duygulardan ve endişelerden uzaklaşın. Daha özgür ve çözümleyici bir tavır içinde olabilirsiniz ve ilginç kişilerden sürpriz yardımlar alabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Birisi yaptığınız işi kötümseyerek, kapasitenizi küçümsemeye çalışacak. Bu kişinin sizden ne istediğini anlamaya çalışın. Etrafınız, sizi heyecan verici ve sıra dışı bir akşama çekmeye çalışacak karizmatik ve enerjik insanlarla çevrilecek. Ne olur ne olmaz, partnerinizi de götürün.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün işinizden büyük bir tatmin duyacaksınız. Her şey kolay gelecek, hiçbir şey sorun olmayacak ve her görevi en iyi şekilde icra edeceksiniz. Öğretim ve bilimsel araştırmalar alanlarında çalışanlar bugün zihinsel olarak kendilerini işlerine verebilecekler ve harika sonuçlar alacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kişisel gelişiminiz için yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Önem verdiğiniz konulara yönelebilir, sizin hayat yönünüzü belirlemenizde etkili olacak sorumluluklar alabilirsiniz. Ailenizle ilgili olan konularda sakin kalmaya özen gösterin. Eşinizle ilgili olan konular gündeminizi değiştirebilir. İş hayatınızda yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Duygular ve düşünceler gün boyu karşıtlık içinde olacaktır. Ani çıkışlarda bulunabilirsiniz. Sabırsız ve yargılayıcı davranmaktann çekinin. Ani harcamalarda, plansız seyahatlerden kaçının.