İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

05 Ekim 2022 İkizler burcu yorumu

Geleceğe yönelik farklı istekler içine giriyorsunuz. Yakınlarınızın size ihtiyacı olabilir ve duyduğunuz haberleri bir kez daha gözden geçirebilirsiniz. İstekleriniz değişiyor ve zaten meydana gelen olaylar isteklerinizi değiştirmenizi için zorluyor. Moralinizi yükseltin ve karamsar duygulardan uzaklaşın. Sürpriz gelişmeler sizi memnun edecek. Farklı kişiler ile birlikte olmak keyfinizi yerine getiriyor. Bu arada sağlığınıza özen gösterin ve yakınlarınıza sevgi ile davranın. Sevdiğinizi göstermek için farklı yollar bulabilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Kimsenin tavsiyesine kulak asmayacak ve tek başına ilerleyeceksiniz. Yalnız, aceleli davranmayın, aksi takdirde başarınıza engel olabilirsiniz. Çok önemsiz bir sebepten dolayı sevgilinizle ufak bir tartışma yaşayacaksınız, bu da sizi biraz üzecek. Sesinizi yükseltmemeye çalışın.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Güçlü ve saygın mevkilere gelme ihtimali olan talepkar ancak ilginç durumlara dâhil olacaksınız. Yaratıcı zekânız sizi garantili başarıya götürecek. Birinci dekantta doğanlar aşması çok kolay olmayan bazı engellerle karşı karşıya gelmek zorunda kalacaklar ancak sağduyulu ve sabırlı olabilirlerse kara bulutlar yavaş yavaş dağılmaya başlayacaklar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sizin için önemli olan konularla ilgilenebilirsiniz. Yakın çevreniz hareketli. Sorumlu olduğunuz işlerde başkalarından yardım alabilir, üstlerinizin fikirlerinden yararlanabilirsiniz. Günün ikinci yarısında gereksiz harcamalardan uzak durun. Yeteneklerinizle ilgili olan konularda harekete geçebilirsiniz. Eğitim konularında ani değişiklikler olabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hafta başı hedeflerinizi gözden geçirip uygun olmayanları ayıkladıysanız, bugün yaratımlarınız yüksek olacaktır. Başkalarıyla idealler konusunda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Ortak amaç gerçekleştirmek zor olacağından, fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var. Gerginlikten kaçının.