İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

09 Kasım 2022 İkizler burcu yorumu

Karşılaştığınız bazı olaylar hayal gücünüzü harekete geçirecek fakat endişeleriniz de birlikte uyanacak. Duyduğunuz haberlere hemen tepki göstermeyin. Yanlış anlamalar ve anlaşılmalar olabilir. Ayrıca faturalar, evraklar ve yazışmalar ile ilgili bazı sorunlar ve karışıklıklar çıkabilir. Dikkat gerektiren konulara yönelik çalışmalar yaparken tedbirli olun. Bugün eski dostlarınız ile karşılaşabilir ve birlikte geçmiş günleri konuşarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Düşüncelerinizi söylemekten kaçının, aksi takdirde patronlarınızdan birini kızdırabilirsiniz. Birlikte çocuk sahibi olmak gibi, ilişkiniz için önemli kararlar almanız muhtemel.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma şartlarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyebilir. İş hayatınızdaki olaylara daha duygusal yaklaşacağınız zamanlar var. Plan ve programınızı yaparken özen göstermelisiniz. İş arkadaşlarınıza karşı ani tepkiler vermemeye dikkat edin. Tehlikeli durumlara karşı sağduyulu olmalısınız. Akışta kalmaya çalışın.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Hukuki konular, anlaşmazlıkların çözümü için girişimler olabilir. Sabah saatlerinde önemli işleri organize etmek için telaş etmeyin. Akşam saatlerinde Jüpiter yeni ilişkiler, başlangıçlar için imkan yaratabilir.