İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

08 Aralık 2022 İkizler burcu yorumu

İletişim ve haberleşme trafiğinizin hareketli olacağı bir gün. Ancak duyduğunuz haberlerden etkilenebilirsiniz ve endişeleriniz uyanabilir. Hayal gücünüzü olumlu yönde kullanmak için gayret göstermeniz gerekiyor. Öğle saatlerinde karşılaşacağınız bazı olaylar dikkatinizi dağıtabilir. Kaybetmek ve benzeri duygular yüzünden yapmanız gereken pratik işleri yaparken zorlanmanız mümkün. Hareket halinde olmak keyfinizi yerine getirecek ancak kaygılı kişiler ile yapacağınız görüşmelerde tedbirli olmanız gerekiyor. Günün ilerleyen saatlerinde ideallerinizi gözden geçireceksiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

İstediklerini size yaptırmaya çalışacak çok konuşkan bir iş arkadaşınızla uğraşmanız gerekecek. Bir arkadaşınız yeni tanıştığınız, hoşlandığınız ve birlikte olmak istediğiniz bir kişinin ilgisini nasıl çekebileceğiniz konusunda size tavsiyeler verecek.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş aktiviteniz daha avantajlı bir hale gelebilir ve arzu ettiğiniz takdiri kazanabilir. Hiçbir fırsatı kaçırmamak için kurnazca davranın. İlk dekantta doğanlar tüm varlıklarını kaybetmekten kaçınarak şans oyunlarında kendilerini deneyebilirler. Ufak bir miktar bile hatırı sayılır bir kazanç getirebilir.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Oğlak burcunda ilerleyen Ay, psikolojik açıdan bazı kriz ya da ciddiyet yaratabilecek konulara işaret etmekte. Sorumluluklardan kaçmayacaksınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Sohbeti sizi tatmin eden insanlarla vakit geçirebilirsiniz. Gün boyu onaylanma arzunuz yüksek olacaktır. Öğleden sonra harcamalara dikkat etmek faydalı olur. Hesapsız harcamalar, plansız işler olabilir.