İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

28 Aralık 2022 İkizler burcu yorumu

İnancınız zayıf olabilir. Fakat bugün endişelerden uzaklaşıp dikkatinizi yapmak istediğiniz konulara odaklayacaksınız.Uzaklarda yaşayan arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz. Uzun zamandır görmediğiniz dostlarınız ziyaretinize gelebilir ve birlikte eski günleri anarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.Projelerinizi ve isteklerinizi ortaya koyabilirsiniz ve parasal konulara yönelik yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Bugün kendinizi güçlü hissedeceksiniz ve olaylara yapıcı yönden bakacaksınız. Enerjiniz ve pratik çözümleriniz ile hem çevrenizi, hem de karşı cinsi etkileyebilirsiniz.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Sezgileriniz daha güçlü olacak ve mevcut imkanlardan en iyi şekilde yararlanabileceksiniz. İş arkadaşlarınıza sesinizi yükseltmeyin. Çok bencil davranacaksınız, fakat sevgilinizin kendine olan sevgisini zedeleyecek bir şey yapmamaya dikkat etmelisiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Hukuki ve bürokratik konular daha da karmaşıklaşacak. Yıldızlar aciliyeti olan ya da ertelenmiş işlerle meşgul olmanızı tavsiye ediyor. İkinci dekantta doğanlar kendilerine çok fazla gelecek zorlu bir görev üstlenecekler. Bir üçüncü şahsın fikirleri onları biraz rahatsız edecek.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün ailevi konular gündeminizi meşgul edebilir. Geçmişten gelen konuları çözmeniz gerekebilir. Sorumlu olduğunuz konuları toparlamak isteyebilirsiniz. Gün içinde evle ilgili değişiklikler söz konusu olabilir. Kendinize zaman ayırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ailenizle birlikte zaman geçirmekten keyif alacaksınız.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Gücünüzü açığa çıkaran, kriz dönüştürme becerileriniz sizi memnun edecektir. Gün içinde duygularınız sürekli değişerek ani çıkışlara, bastırılmış duyguların açığa çıkmasına sebep olabilir. Bugün temkinli tavırlar önem kazanıyor.