İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

28 February 2023 İkizler burcu yorumu

Ailenizi uzun zamandır ihmal ediyorsunuz. Bunu bir düşünmenizde yarar var. Çok etkilendiğiniz birinin sizi bugünlerde araması gerektiğini düşünüyorsunuz oysa zamanında ona yaptıklarınızdan sonra sizi aramsı biraz zor fakat yine de umutsuzluk için çok erken bir zaman.

Aşk:

Aşk hayatınızdaki sorularınıza yanıt alamamanızdan şikayetçisiniz ve bunu sevgilinize bağlıyorsunuz. Oysa onun hiçbir suçu yok. Sesinizi daha iyi duyurmalısınız.

İş:

Kariyerinizle ilgili hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için önünüze koyduğunuz zaman yeterli fakat sabırlı olmalısınız ki bu sizde zor bir durum. İşlerinize hakimsiniz.

Para:

Parasal konularda akılcı tutumunuzla epeydir para durumunuzun nabzını aynı seviyede tutabiliyorsunuz. Ama projeleriniz için biraz daha zamana ihtiyaç var. Bunu da ancak birikimle sağlayabileceksiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Üslup konusunda bazı yanlış metotlarınız izliyorsunuz. Bu insan ilişkilerinizi zedeleyebilir.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Altından kalkamayacağınız işler için sözler vermemelisiniz veya üstesinden gelmesi zor görevleri üstlenmemelisiniz. Zira, ??o ?? son bir damla bardağı taşıran damla olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yengeç burcundaki Ay?ın Güneş ve Neptün?le olumlu, Pluto, Mars ve Venüs?le olumsuz açıları söz konusu. Günün belli saatlerinde tartışmalı ortamlar, tehditkar veya kırıcı kişiler söz konusu olabilir. Kendimizi yeterince özgür hissetmeyebiliriz. Aileyle ilgili konular gündeme gelebilir. Ailemiz, evimiz veya yurdumuzla ilgili konularda hassaslaşabiliriz. Görüşmeleri daha olumlu diyaloglar kurulabilecek sabah ve öğle saatleri arasına almakta fayda var. Akşam saatlerinde ise, gelişmeler baskı altında hissetmemize sebep olabilir. Yapıcı ve uzlaşmacı olmaya çalışmamız ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamız gerekiyor. Yengeç burcundaki Ay, (ufak da olsa)Mart ayında meydana gelecek Uranüs Pluto arasındaki sert açıyı da tetikleyebilir. Ani ve beklenmedik gelişmeler plan değişikliği gerektirebilir. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Hafta sonunda elinizdeki kaynakları daha iyi kullanmaya bakın. Özellikle maddi konular üzerinde bazı endişeleriniz olabilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yeteneklerinizi ispat etmek zorunda değilsiniz. Kapasitenizin üstünde performans göstererek, parasal konularınızın üstesinden gelmek istiyorsunuz.Maddi konularda gizli yatırımlarınız söz konusu.Birtakım sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmak istemiyorsunuz. Bugün kendinize fazla güveniyor olmanız, sevdiğiniz kişiyi hiç de şaşırtmıyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bu akşam yapacağınız planlara ya da ilerleyen saatlerde bir araya geldiğiniz insanlarla aranıza maddi konuları taşımayın. Bu tarz bir konu, bir talep ya da fikir alış verişi olacaksa, sabah saatlerinde dile getirmeye çalışın.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.