İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

15 Mart 2023 İkizler burcu yorumu

Uzun zamandır bir birlikteliğiniz var. Bu ilişki hayatınızın her alanını olduğu gibi işinizi de etkiliyor. Böyle karşılıklı ve güzel duygular hissedip, birbirinize zaman ayırmanız çok iyi. Ama çevrenizdeki diğer insanları ve işinizi aksatmanız doğru değil. Birlikteliğinizi, işinizi ve sosyal hayatınız dengeli bir biçimde yaşamaya özen gösterin.

Aşk:

Onunla olan ilişkiniz umduğunuzdan çok daha fazla sürdü. Ama bu onun sizin aradığınız insan olduğunu göstermez. Sizin için vazgeçilmez olduğunu görmek onu günden güne daha da şımartıyor. Buna bir dur deme vakti geldi.

İş:

İş hayatınız eskisi kadar renkli değil. Daha da sıkılacağınız bir döneme girmek üzeresiniz. Bir iş arkadaşınızdan sizi motive edecek sözler duyacaksınız ama bir arkadaşınız da size iş konusunda hakaret edecek.

Para:

Ödeme yapmanız gereken unuttuğunuz bir yer olabilir. Ödemelerinizi ve zamanlarını tekrar gözden geçirmelisiniz böyle unutulmuş hesaplar bir zaman sonra canınızı sıkabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Konuştuğunuz ve dertleştiğiniz insanlara biraz daha dikkat edin. Canınız sıkkın ve bunu paylaşmak istiyor olabilirsiniz. Ama sonra bu anlattıklarınızı bir başkasından duyabilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Duygusal ya da maddi bir konuda çıkabilecek aksilik ya da stresli durumların uzlaşmacı yollarla çözülmesi ve konunun muhatabı kişilerin kendi fikirlerinin de dikkate alındığını hissetmesi gerekiyor. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Oğlak burcundaki Ay?ın olumlu açıları, gerçekçi, iletişimi, hareketli aktiviteleri, yapılacak veya tamamlanacak işleri, sosyal etkileşimi ön planda bir günde olduğumuzu gösteriyor. Sorumluluklarımızı ciddiyetle ele almamız gerekebilir. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Duygusal alanda biraz daha sabırlı ve iyimser kalmaya bakın. Sizi sıkan koşullardan uzaklaşmaya başladığınızı göreceksiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Güven duygusuyla yaşamaktan hoşlanmanıza rağmen, karşınızdaki kişilere taviz vermek istemiyorsunuz. Bugün,yoğun duygu çatışma içinde olmak istemiyorsanız, olayların farklı yönlerini de, düşünmeye çalışın ve esnek olun. Partnerinizle aranızdaki olayların çoğu parasal nedenlere dayanıyor. Onun istekleri karşısında bocalamanız mümkün.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Bugün ruhsal olarak sıkıntılı bir haliniz olabilir. Özellikle günün ilk yarısında sebebini tam olarak açıklayamadığınız gereksiz fevri çıkışlar gösterme riskiniz var. Tepkilerinizin ölçüsünü iyi ayarlamaya gayret edin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.