İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

04 April 2023 İkizler burcu yorumu

Sizinle yakın ilgisi olmasa da üzerinde düşünmeden edemediğiniz birtakım konularınız var. Planlanmamış bir akşam programına dahil olabilirsiniz. Davet size cazip gelecek ve umduğunuz ilgileri fazlasıyla bulacaksınız. Hafta sonu kendinizi içinde bulduğunuz bir tartışma, bugün de kafanızı kurcalayabilir. Bu yüzden biraz düşünceli ve dalgın olabilirsiniz.

Aşk:

İlişkide ılımlılığa biraz kapalı duruyorsunuz. Reddetmek mutluluk veriyor gibi davranışlarınız, sizi dönüşü olmayan yollara doğru götürebilir. Size duyulan ilginin bitmediğini bugün de anlayacaksınız.

İş:

Hafta sonlarından daha dinlenmiş olarak çıkmaya çalışmalısınız. Tatilin ardından, iş dışı bir sorunla ilgili olarak canınız pek çalışmak istemeyebilir. Neyse ki iş arkadaşlarınız bugün sizden fazla bir şey beklemeyecekler.

Para:

Bugün başkaları için harcamalarınız olabilir. Sadece ihtiyacınızı karşılayacak kadar parayla mutlu olabilme beceriniz, paranızı başkalarıyla paylaşmaktan kaçınmamanızı getiriyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Gece yorgunluklarına dikkat etmelisiniz. Son günlerin yorgunluğu olağanın üstünde bir dinlenme gerektiriyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde kendinizi iyi hissetmeyebilir, takdir görmediğinizi düşünebilir veya yeterince sevilmediğiniz kanısında olabilirsiniz. Aslında bugünlerde bu şekilde düşünmeniz olası rekabet ya da mücadele gerektiren ortamların dışında kalmanızı da sağlıyor olabilir. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslında ortaklıklar, ekip çalışmaları, ticaret başlıklı işler bakımından olumlu bir günde olmamıza rağmen, yarın meydana gelecek ay tutulması nedeniyle gerginlik hissedilebilir ya da tutulmanın etkileri birkaç gündür olduğu gibi bugün de kendini gösterebilir. Dolayısıyla, burçlarınızı ele alırken bugünden daha çok hafta sonu esintisini hissettirmeye çalıştım. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugünkü Ay tutulması yaratıcı konulara, aşk hayatınıza vurgu yapmakta. Kendinizi ortaya koymaktan keyif alacaksınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Finans konularıyla ilgili yeni başlangıçlar peşindesiniz.Maddi konularda kazançlarınızı arttırıcı ve size farklı konularda başarı sağlayacak çalışmalar içinde olacaksınız. Ertelediğiniz işleri bir an önce tamamlamalı ve özel işlerinize de zaman ayırmalısınız. Sezgilerinizin gücünü yansıyamayacağınız olumlu gelişmeler sizi bekliyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Aşk hayatınızda sular durulmuyor. Siz ısrar ettikçe kendini geriye çeken biri olacak karşınızda. Zor bir ilişki için inatlaşıyorsanız bu iki tarafa da zarar verebilir. Biraz daha serbest bırakmak işleri yoluna sokabilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.