İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 April 2023 İkizler burcu yorumu

İnsan ilişkilerinizdeki problemleri azaltmak sizin elinizde. Kafanızı daha az meşgul eden, sizi daha az yıpratan arkadaşlıklar kurmalısınız. Ailenizden biri sizi çok düşünüp sorun ediyor. Hayatınızda bugünlerde bazı yenilikler yapacaksınız. Önünüzde büyük harcamalar olabilir. Hoşlanmadığınız birini fazla sorun ediyor, onunla yatıp onunla kalkıyorsunuz.

Aşk:

İyimser ve umutlu arayışlarla ilişkinin sorunsuzluğu kolayca ortaya çıkacak. Sürekli sorgulamalar, ilişkideki beklentilerin canlılığından olabilir. Yanlış yorumlarla, yanlış yargılara varıyorsunuz.

İş:

Yeni yaptığınız görüşmeden çok şey beklerken, tersliklere de donanımlı olmalısınız. İşlerinizdeki durgunluk yavaş ama istikrarlı bir ivme kazanıyor. Yeni alacağınız haberlerle daha umutlu olacaksınız.

Para:

İhtiyaçlarınız, beklentileriniz, zevkleriniz kazancınızın üzerine çıkamıyor. Hesabınızı bilerek buna izin vermiyorsunuz. Maddi bir sıkıntı içinde görünmemenizin altında akılcı bir denge var.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İki arkadaşınızın özel ilişkisine karışırken, ilişkinin türünü gözden kaçırıyorsunuz. Müdahalenizin önündeki sınırları görmeniz gerekiyor.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Biraz rahatlayabilirsiniz. Belli konularda yolunuz açılıyor ya da belli amaçlarınıza ulaşmanızı sağlayabilecek, sizi yönlendiren kişi veya işaretler önünüzde beliriyorlar. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Çalışma konularınızın gündeminizi etkileyebilir. Sürpriz gelişmeler yaşayabileceğiniz zamanlar var. Sizi yoran yıpratan konulara karşı dikkatli olmalısınız. Gün içinde yeni gelişmeler oluşabilir. İş arkadaşlarınızın hayatındaki gelişmelerden etkilenebilirsiniz. Ufak tefek kazalar yaşanabilir. Tehlikeli olaylardan uzak durmalısınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Bugün geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz. Çevrenizin adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İş ile arkadaşlığın iç içe geçtiği günlerdesiniz. Sadece resmi ortamları ve iş birliklerini paylaştığınız biri ile normalden çok paylaşacak şeyiniz olduğunu fark edebilirsiniz. Veya bir arkadaşınız size iş teklifi ile gelebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.