İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

22 April 2023 İkizler burcu yorumu

Bir yakınınızla yaşadığınız sorun, artık yaşamınızdaki eski önemine sahip değil. Bu sizi oldukça rahatlatıyor. Yine de fazla aceleci olmayın. Elde ettiklerinizi koruma çabalarınız, onların kazanımındaki güçlüklerinizi ortaya koyuyor. Epey zamandır yararınıza gelişen olaylar, beslediğiniz hayallerden gerçeğe geçişin habercisi olabilir.

Aşk:

Neşeli ve coşkulu zaman geçirmeye, ilişkinin tadını çıkarmaya devam etmelisiniz. Gelecek günlerde umutlar ve sevinçler çakışabilir. Ama uzun vadeli bir beraberlik fazla iyimserlik gibi görünüyor.

İş:

İş yaşamınızdaki başarılarınız, biraz da doğal özelliklerinizle giderek artıyor. Tekliflere daha ilgili olabilirsiniz. Doğru tercihler ve denetimci özellikleriniz küçük fırsatları geliştirebilir.

Para:

Tahsilat sorunlarınızda kısa vadede çözümler görünmüyor. Bazı pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Borç, alacak konularında hayal kırıklıklarına elverişli bir tutum içersindesiniz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Neden olduğunuz bazı kırgınlıkların farkına varamıyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Çözümlenemeyen konuların çözümlenmesini sağlayacak gelişmeler sizi şaşırtabilir. Bu durum gerçekleşmese bile, her hâlükârda işleri yoluna koyabilirsiniz. Unutmayın. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde bazı işlerimiz yavaş ilerleyebilir veya zorlayıcı ve engelleyici etkiler ön plana çıkabilir. 11.00 dan sonra bu etkiler hissedilmeyecek. Koşuşturmacalar ve görüşmeler gündemde. Altından kalkabileceğimizden fazlasına söz verebilir ve bu sözleri yerine getirebilmek için mekik dokuyabiliriz. 15.00 sonrası ise, ufak çaplı da olsa yanlış anlaşılmalar, kanma veya kandırılma türünde gelişmeler ya da belirsizlikler ve dalgınlıklar söz konusu olabilir. Geceye doğru sevgi paylaşımları, şefkat, maneviyat duyguları ve sevgi ifadeleri artıyor. Sevgi ve inançla dolmaya başlıyoruz. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir gündesiniz. Kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelmek isteyebilirsiniz. Sabah saatlerinde engellendiğinizi düşündüğünüz zamanlar olabilir. Öğleye doğru koşullar hareketlenecektir. İletişiminiz abartılı olabilir. Dengede kalmaya çalışın. Bedene ait konuları göz ardı etmemeye özen gösterin.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde farklı değişimler yaşarken, çift fikirli davranabilirsiniz. Bugün, Ay Boğa burcunda ilerliyor ve kendiniz aşma konusunda size yüksek bir aktivite kazandırıyor. Seçimlerinizi doğru yapmalı ve kendinizle ilgili yeni bir pota oluşturmalısınız. Duygularınız günlük olaylardan olumlu etkileniyor ve yaratıcılığınız artıyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Günün ilk kısmında taşıyabileceğinizden fazla işi üzerinize almayın. Her işi siz yapamazsınız. Başkalarına da güvenmeyi ve verdiğiniz kadar almayı bilmelisiniz. Fedakarca yaptığınız işler tamamen yanlış anlaşılabilir bugün.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.