İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

23 April 2023 İkizler burcu yorumu

Belli konularda şansınıza duyduğunuz güven sizi yanıltabilir. Bu konuları yararlı paylaşımlarla ele alıp değerlendirmeniz gerekecek. Yeni ilişkilerde ayaklarınızı yere sağlam basarak aldığınız kararlar, yine de bazı tökezlenmelere engel olamayabilir. Bu ilişkilerde aldanmaya çok açık durduğunuz ikili bir yakınlaşma içinde görünüyorsunuz.

Aşk:

Onun ilişkinizdeki direncini kırmak ister gibi davranıyorsunuz Yoğun duygularınız, sevgilinizin özgürlüklerini kısıtlamanızı gerektirmiyor. Güvensizliğinizin ondan kaynaklanmadığı savunmanız çok anlamlı değil.

İş:

Değerli bir yakınınızın iş konularındaki açmazlarına omuz vermeniz gerekebilir. Titiz ve denetimcisiniz. Sizinle bir arada çalışmak zevkli olduğu kadar, sorun da yaratabiliyor.

Para:

Standardınızın üzerine çıkabileceğiniz bazı fırsatları risk sayıp kenara atabiliyorsunuz. Standardınızı koruyabilmek sizin için çok önemli. Beklentilerinizi akıllıca sınırlamış görünüyorsunuz.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Duygusal beraberliğinize, kendi bakışıyla olumlu anlamda, tepki vermek isteyen ortak bir arkadaşınızı fazla kafanıza takıyorsunuz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Yapacağınız değişiklikleri herkesin bilmesi gerekmiyor. Daha gizli hareket edebilir, ama kendinizden şüphe duyulmasına izin vermeyebilirsiniz. Bazı konular ya da kişiler hakkındaki düşünce ve duygularınızı açıklamanız sizi tuhaf durumda bırakabilir. Sizden fayda sağlamak isteyen kişilere izin vermeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Günlük burcunuzu okurken, yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikle okumalısınız. Haftanın en uyumlu ve güzel günlerinden birindeyiz. Venüs ve Jüpiter arasındaki olumlu açı sevgimizi ve düşüncelerimizi gösterebilmemiz, ifade edebilmemiz için olanak sağlarken, duygularımız coşabilir ve sevgi bazında içimiz içimize sığmayabilir ya da yaratıcılık gerektiren, estetik veya sanatla ilgili konularda yeteneklerimizi en iyi şekilde kullanabilir ve bu başlıklı konularda başarı sağlayabiliriz. Sadece Ay?ın boşlukta olması zaman zaman karasızlıklara, belirsizliklere veya isteksizliklere neden olabilir, ama belli belirsiz bir etki. Çok önemsemiyorum Niobe?ce. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Kişisel açıdan önem verdiğiniz konularla ilgilenmek isteyeceğiniz bir gündesiniz. Sabah saatlerinde kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Sanatsal tarafınız ağır basabilir. Yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. İmaj değişikliği için uygun bir gün. Gün içinde uğraştığınız işlerde pratik çözümler yaratacağınız zamanlar var.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Meslek ve kariyer yaşamınızın güçlü olacağı bir gün. İş konusunda hedeflerinizi büyük bir hırs ve coşkuyla takip edeceksiniz. Ev ve ailenizi sevmenize rağmen çalışma yaşamınız ön planda olacaktır. Yeni durum değerlendirmeleri içinde olacaksınız. Bugün, sakin yerleri tercih ederek, gerginlik yaratan negatif enerjiyi üzerinizden atın.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İyimserliğiniz, dışarıya yansıyan pozitif yaklaşımlarınız size bugün kazanç getirecek. İyi iletişim ve uyum çok önemli. Ancak siz yine de tedbirli olup yapılmış planların üzerinden geçin. Arkadan edilen laflara dikkat.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.