İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

26 April 2023 İkizler burcu yorumu

Bugünü keyifli geçirmeye kararlısınız, bazı endişelerinizden arınmışsınız. Önünüzde birkaç tercihi olan bir yol ayrımı görünüyor. Bu tercihlerden biri, sizin için sakıncalı olabilir. Uzakta bulunan sevdiğiniz bir kişiden sevinçli bir haberiniz var. Duygularınız hareketleniyor. Bunu ortaya çıkarmamaya çabalar gibi bir haliniz var. Duygularınızı açığa vurma huyunuzu bırakmış görünüyorsunuz

Aşk:

Birbirinizi biraz daha yakından tanımaya ihtiyacınız olduğunuzu düşünüyorsunuz. Partnerinizin belli kararları öne alma aceleciliği var. Onun ısrarlarına fazla direnemeyebilirsiniz.

İş:

Bir iş bağlantınızla ilgili barındırdığınız endişelerde haklılıklar görünüyor. İş ortamınızda uzun zamandır sürdürdüğünüz işbirliği, yakında bir miktar para katılımı gerektirebilir.

Para:

Bugünlerdeki sıkıntılarınız geçici görünüyor. Çok yakında yeni bir gelir kapısı açılabilir. Bazı ödemelerinize erken hazırlanmanız, sonraki ödemelerde size kolaylıklar sağlayacak.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İyimser duygularla yaptığınız abartılı değerlendirmeler, bugünlerde size üzüntüler yaşatabilir.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı konuları hafife alıyor ya da daha rahat cümleler kuruyor izlenimi verseniz de, aslında bu durum, ortama veya koşullara renk katıyor olabilir. Bu sayede, on gündür rafa kalkmış bazı fikir alışverişleri de canlanabilir belki. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Eğlenceli ve sosyal bir haftasonundayız. Hatta yarın, sürprizlere açığız da diyebilirim. Cumartesi itibariyle, günün ilk yarısında biraz kararsızlıklar, yanılgılar, dalgınlıklar ve belirsizlikler olsa da, akşamüstüne doğru saatlerden itibaren günü, yapmak istediğimiz şeylere ayırmamız olası. Sadece Cumartesi yi Pazar a bağlayan saatlerden itibaren, ufak tefek gerilimler söz konusu olabilir(özellikle Aslan, Akrep, Boğa, Kova burçları ve yükselenleri bu burçlarda olanlar için). ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün kısa ziyaretler, görüşmeler açısından son derece olumlu koşullar var. Düşüncelerinizde çok daha pozitif olabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Değerlerinizin farkındasınız fakat bu özelliğinizi karşı tarafa aktarma konusunda güçlük çekebilirsiniz. İnatçı yapınızı vurgulayıcı tavırlarla karşınızdaki kişiyi üzebilir ve onu zor durumda bırakabilirsiniz. Bugün, duygusal saplantılarınızda ileriye gidebilir, hatta onun adına kararlar bile verebilirsiniz. yaşamınızı zorlaştırmamalısınız.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Fiziksel görünümünüz ile ilgili bazı değişikler yapabilirsiniz bugünlerde. Farklı bir saç modeli, giyim tarzınızda yeni bir şeyler denemek iyi olabilir. Bir çevre değişikliği de size iyi gelebilir bu etkiler altındayken.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.