İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

01 May 2023 İkizler burcu yorumu

Çevrenizde, ortak noktanızın olmadığı pek çok insan var. Bu insanlarla ilişkileriniz konusunda düşünüyorsunuz. Belki de bu, kendinizden son derece emin olduğunuz size benzer kişilere ihtiyaç duymamanızdan kaynaklanıyor. Öğle yemeğinde bir konuğunuz olabilir. Bu konuğunuzla daha çok geleceğe dair planlar yapabilirsiniz. Uzun vadede ortak bir girişiminiz olabilir.

Aşk:

İlişkinizin hoşunuza giden ve başarılı bulduğunuz yönlerine odaklanıyorsunuz. Bunu kendinize karşı savunsanız da sizin asıl yaptığınız zorluklardan kaçmak. Hala geçmişte yaşananların tekrarlanacağını düşünüyorsunuz.

İş:

Bir değişikliğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsunuz. Bunun için biraz daha birikime ihtiyacınız olduğunun farkındasınız. Önümüzdeki günlerde mesleki becerinizi arttıracak eğitimlere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Para:

Özel bir harcamanız için yeniden bütçe yapmaya ihtiyacınız var. Bu harcamanızın zorunluluğuna inandığınız için bazı kısıntıları yaparken hiç zorlanmayacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Kendinize daha dürüst davranmaya çalışmanız, geleceğinizi daha doğru çizmenize yardımcı olacak.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Geçici platonik aşklar ya da yakınlaşmalar söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara veya hayal kırıklıklarına açıksınız. Duygularınızı doğru değerlendirmenizde fayda var. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu öncelikli olarak okumalısınız, unutmayın. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Gün içinde evle ilgili bitirilmesi gereken konularla ilgilenebilirsiniz. Ev içi küçük kazalara dikkat etmenizde fayda var. İlerleyen saatlerde aile içi konular gündeme gelebilir. Aile büyükleriyle görüşmeler yapmanız gereken olaylar içinde kalabilirsiniz. Onları ziyarete gitmek için plan ve program yapmanız gerekebilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, arkadaş çevrenizde düşüncelerinizi sakınmadan konuşuyor ve yapıcı tavırlarınızla, karşı tarafa isteklerinizi aktarabiliyorsunuz. Organizasyonlar ve iş birlikleri önem kazanıyor. İdealist tavırlarınızı başkalarına ters gelebilir fakat onları her konuda ikna edebileceksiniz. Sizden olumlu şekilde etkilenmeleri sizin lehinize gelişiyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Huzuru çalışmak sayesinde bulabildiğiniz günlerdesiniz. Sonuçlardan ziyade bir şeyler üretmenin hazzına odaklanın. Maneviyata yönelik gayretler de sizde pozitif tesirler yaratabilir. Kendinize dinlemek iyi gelebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.