İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

11 August 2023 İkizler burcu yorumu

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz ve karmaşık duygulardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Sabahın erken saatlerinde endişeleriniz uyanabilir. Fakat günün ilerleyen saatlerinde duygularınız değişecek ve kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Parasal konulara yönelik endişeleriniz olabilir ve bu arada ihtiyaçlarınız artabilir. Pek çok işi aynı zamanda yapmanız gerekebilir. Ancak kendinizi çok fazla yormayın ve sağlığınıza özen gösterin.   Yediklerinize, içtiklerinize özen gösterin. İlaçlar ve kimyasallardan etkilenebilirsiniz. Tedbirli olun.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Bugün algılarınızı açıp çevreyi birçok farklı yönden incelemeyi, bakış açınızı genişletmeyi isteyebilirsiniz. Etrafınızda olan biten her şeyi felsefi bir kavrayış ile değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

Esnek olmanız, şartlara uyum sağlamanız gereken bir döneme hazırlanın. İşlerinizle ilgili olarak önümüzdeki günler için yaptığınız programı, başka programlara göre değiştirmeniz gerekebilir.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Aşk yaşantınızda ilgili önemli gelişmeler mevcut. Çevrenizden destek beklemeniz sizi yanlış yönlenmenize neden olabilir. Olaylara pratik bir şekilde yaklaşmanız ve kısa vade sonuçlar almanız sizi çevrenizde ilgi odağı yapacak. Çevrenizde beğenilen bir kişi olmanız, çoğu kez başınızı ağrıtıyor. Dikkatli olun.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bazı plan veya programlarda uzun zamandır gündemde olan değişikliklerin yapılmasının zamanı gelmiş olabilir.

Ancak, ilk denemelerde bazı sorunlar olduğunu gözlemlerseniz, gerekli düzenlemeleri yapıp, hataları düzelterek ilerlemekte fayda olacaktır. Keyifli, yeni şeyler denemeye, sürprizlere veya yenilikler yapmaya açık bir günlerdeyiz. Aynı zamanda Yengeç burcunda bulunan Mars, bu haftadan itibaren 25 Eylül tarihine kadar Aslan burcuna geçiyor ve tüm burçların farklı farklı alanlarda kendisini daha açık, net, dürüst olarak ortaya koymasını sağlamakla kalmayıp, bu durum için gerekli enerjiyi de yaratıyor. Herşeyden sonuna kadar keyif almak ve fayda sağlamak isteyeceğimiz, kafamıza koyduğumuz konularda sınır tanımayacağımız bir sürece giriyoruz. Tembellere özellikle duyurulur!

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün nedenini bilemediğiniz konular kafanızı karıştırabilir. Gizli düşmanlar gündeminizi meşgul edebilir. Elinizde olmayan nedenlerden dolayı iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Gün içinde sorumlu olduğunuz konularda kendi iç dünyanıza dönebilirsiniz. Sizi hapseden kontrolünüz dışındaki olaylara karşı dikkatli olun.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız. Karşılaştığınız haberler duygularınızı harekete geçirecek ve geleceğe yönelik önemli ve yeni projeler yapacaksınız.

İkizler Burcu Radikal Gazetesi Yorumu

Gün boyunca mutluluğu ve huzuru zihninizi ve bedeninizi dinlendirecek ortamlarda yer alarak ve evinizde bulabilirsiniz. Meditasyon ve enerji çalışmalarından faydalanabileceğiniz bugün, iş hayatınızda problemlere açık bir enerjiden geçerken, cinsel bölge rahatsızlıkları yaşayabilirsiniz.

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu hafta başı dış ortamlarda bulunmak, hava almak ve yakın çevrenizle bir arada bulunmak isteyeceksiniz. Coşkulu bir gün sizi bekliyor. Maddi kazanımlarınız sizi mutlu edecek.