İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

28 August 2023 İkizler burcu yorumu

Bugün alacağınız haberler kafanızı karıştırabilir ve düşünceleriniz derinleşebilir. Duyduğunuz haberlere tepki göstermeden önce iyi araştırın. Yanlış anlamalar olabilir. Bu arada komşularınız ile aranızda çıkabilecek anlaşmazlıkların üzerine gitmeyin ve dedikodular ile fazla ilgilenmeyin. Tamirat ve onarım gerektiren durumlar olabilir. Ustalar, yanınızda çalışan kişiler veya iş arkadaşlarınız ile tartışmaktan kaçının. Bu arada sevdiklerinizin ilgisi ve desteği ile moraliniz yükselecek. Böylece kafanızı karıştıran konulardan uzaklaşabilirsiniz ve tartışmalardan uzak durabilirsiniz. Bu arada daha önce ihmal ettiğiniz işlerinizi dostlarınızın yardımı ile yapmanız mümkün.

İkizler burcunun bugün genel durumu

Beklemek zorunda olmaktan hoşnutsuz olabilirsiniz, kayıtsız kalacaksınız ve partnerinizle bir şeyler üzerine tartışma isteği duymayacaksınız. Sevgiliniz tarafından ihmal edildiğinizi düşünecek ve bir arkadaşınızla flört ederek onu kıskandırmaya çalışacaksınız, ancak bu kişi de halinizden hiç anlamayacak.

İkizler Burcu Kariyer Durumu

İşyerinde fırtınalı zamanlar. Yeni projeler için yıldızlar herhangi bir vaatte bulunmuyor. Erteleyip herhangi bir zarardan kaçınmak daha uygun olur. İlk dekantta doğanlar daha sabırlı olmalılar ve Aslan burcu bir iş arkadaşıyla kışkırtıcı bir duruma girmekten kaçınmalılar.

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün sorumlu olduğunuz işler için karar vermeniz gerekebilir. Bazı konularda içsel farkındalıklar yaşamanız olası. İletişimde olduğunuz çalışma arkadaşlarınıza karşı dikkatli olmanızda yara var. Kontrolünüz dışında gelişen olaylardan dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle, yakınlarla bir arada olmak sizi rahatlatabilir.

İkizler Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

İkizler Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bu haftabaşı Mars düzeliyor. Enerjinizi istediğiniz gibi kullanmaya başlayacaksınız. Girişimleriniz, adımlarınız artık daha rahat atılabilir. Arkadaşlarınız, gelecek planlarınız, parasal konulardaki girişimlerinizde harekete geçebilirsiniz.