İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

03 March 2024 İkizler burcu yorumu

İnsanlar çok kolay güveniyorsunuz ve çevrenizdeki bazı insanlar bunu kendine lehlerine çevirmek istiyorlar. Bu duruma dikkat etmelisiniz. Arkadaş ilişkileri sizin için çok önemli, bugün de onlarla buluşma fırsatınız olacak. Duygusal açıdan da oldukça güçlü bir yapıda olacaksınız, bugün.

Aşk:

Aşk hayatınızda bazı değişiklikler yapmak isteyeceğiniz bir gündesiniz fakat sevgiliniz buna duygusal açıdan hazırlıklı olmayabilir. Bu yüzden önce ona sormanızda fayda var

İş:

Akşam saatlerinde bir iş bağlantınızla ilgili önemli bir görüşmeniz olabilir. İş yerinizdeki çalışkanlığınız ve disiplinliliğinizle amirlerinizin vazgeçilmez elemanısınız ama bu sizi rahatlatmamalı.

Para:

Son günlerdeki harcamalarınız biraz sıkıntıya düşmenize neden olabilir. Bu yüzden harcamalarınızı kısmanızda yarar var. Önümüzdeki günlerde önemli bir paranın haberini alacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

İnişli çıkışlı bir hayatınız var ve bu sizi zihinsel anlamda çok yıpratıyor. Bu duruma el koymalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Hiçbir konuya yalnız devam etmeniz gerekmiyor. Dolayısıyla, birkaç günlük olumlu etkiden faydalanıp yeni iş birliklerinin veya ilişkilerin önünü açabilirsiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Aslan burcundaki Ay?ın Satürn ve Mars?la uyumlu açıları oldukça enerjik, hareketli ve cesur bir günümüzde olduğumuzu gösteriyor. Hafta genelinde ise, Uranüs ve Pluto arasındaki çekişme kendini şimdiden hissettirmeye başlasa da, haftanın ilk yarısı oldukça olumlu etkilere açığız; ikinci yarısı ise, açılar gerginleşiyor. Dolayısıyla, önemli görüşmeleri ve işleri haftanın ilk yarısında halletmekte ve ikinci yarısında (özellikle hafta sonu) daha temkinli tepkiler vermekte, riskli hareketlerden kaçınmakta ve politik olmakta fayda var. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Düşüncelerinizde hızlı değişiklikler olabilecek bir gündesiniz. Pozitif haliniz ile etrafındaki herkesi etkileyeceksiniz. Sizi etkileyecek dedikodular kulağınıza çalınabilir. Uğraştığınız işlerinizle ilgili büyük bir çaba içinde olabilirsiniz. İşlerinizin ilerlemesinde sıkıntı yaşayacağınız zamanlar olabilir. Hazırlayacağınız sözleşmeler de dikkatli olmalısınız.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

İş arkadaşınıza, başarılı olduğu konusundaki konuşmalarınızla cesaret verebilirsiniz. Böylece, ortaklaşa performansınızı arttırabilirsiniz. Bugün, düşüncelerinizde bir çok kombinasyon mevcut. Seçimlerinizi yaparken, alınızın karışmasına izin vermemeli ve ileriye dönük planlarınızı akıllıca yapmalısınız.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Ağzı laf yapan, çok laf edip icraata gelince enerjisi tükenen insanlar bolca olacak bugün etrafınızda. Bazı fikirler ve konuşma ortamları cazip gelebilir. Söylenen büyük sözlerden, dolduruşa getiren görüşlerden korunun.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.