İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

04 March 2024 İkizler burcu yorumu

Kendinize yönelik fikirlerinize yön verebileceğiniz ve düşünmek için bol bol fırsat bulabileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Bugün aile ortamında yaşayacağınız olaylar, geleceğe büyük umutlarla bakmanıza neden olabilir. Moraliniz düzelecek. Maddi yönden zor durumda olan bir yakınınızın dertleşme isteğine kalmayacaksınız. Duygusal hayatınız olumlu bir şekle bürünecek.

Aşk:

Bugün yeni ilişkiler kurabilir ve farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Sevdiğiniz insanla birlikte güzel günler geçiriyorsunuz fakat özel hayatınızı çevrenizle fazla paylaşmamaya özen gösterin.

İş:

İş yaşamınızda bugün bazı fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Fikirlerinizi bugün iyi bir şekilde ifade edebilirseniz, yeni iş olanaklarıyla karşılaşmanız söz konusu olabilir.

Para:

Maddi durumlarda bazı sorunlarla karşı karşıya kalacağınız bir gündesiniz. Harcamalarınızı borçlarınızı ödemek üzere yoğunlaştırmanız söz konusu olabilir.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugün insanlarla iletişim konusunda şanslı bir gündesiniz. Kendinize bazı yeni ortaklık ve dostluklar edinebilirsiniz.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Açıkta kaşmış veya çözümlenmemiş sorunlar bir anda sizin yararınıza sonuçlar doğurmaya başlayabilir ya da sizin lehinize ilerleme gösterebilir. Ama şimdilik, hiçbir şeyin farkında değilmiş gibi olayların çözümü için adım atmaya devam etmelisiniz. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Yoğun bir gün. Venüs ve Uranüs kavuşumu(dün de kendini hissettirmiş olabilir) ilişkiler veya iş birlikleriyle ilgili ani gelişmeleri veya sürprizleri akla getirirken, Ay ve Satürn arasındaki sert açı ise, daha ciddi ve karamsar olabileceğimizin altını çiziyor. Ancak, akşam saatlerinde tamamlanması gereken işleri tamamlamak için de uygun saatlerde olacağız. Venüs?ün Uranüs, Jüpiter ve Pluto ile oluşturduğu farklı karakterdeki açılar birkaç gün için ikili ilişkilerimizde sıcak ve soğuk duş etkisini bir arada yaşamamıza neden olabilir. Bir an harika olan gelişmeler bir an da diğer yöne dönebilir. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün gündeminizi aile ilişkileriniz oluşturabilir. Güven aradığınız konulara doğru çekilebilirsiniz. Sabah saatlerinde zihinsel hareketlilik daha fazla zamanınızı alabilir. Öğleden sonra işlerinizi daha büyük bir titizlikle yapabilirsiniz. İlgilendiğiniz konulara pratik çözümler getirebilirsiniz. Gün içinde tembellik yapmak isteyeceğiniz zamanlar var.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Yanlış ilişkiler yaşamak istemiyorsanız, zamanı ve kişileri doğru seçmelisiniz. Size zaman kaybettirecek birlikteliklerden kaçınmalısınız.. Sosyal çevrenizdeki ilişkilerinize azami dikkat göstermenizi gerektiriyor. Kendinizi ön plana çıkarmak için arkadaş ve dost çevrenizde sıra dışı tavırlar içinde olabilirsiniz. Şimdiye kadar ilgilenmediğiniz konulara ilgi gösterirken çevrenize komik kaçabilirsiniz.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Her zaman nezaketi ve huzur veren tavırlarıyla sizi rahatlatan bir arkadaşınız bugünlerde beklenmedik bir tepkisi ile aranızdaki bağı zedeleyebilir. Aynı tepkisellikle yanıt vermediğiniz sürece tamiri mümkün olacaktır.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.