İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

07 March 2024 İkizler burcu yorumu

Yeni insanlarla tanışmak, yeni ortamlara girmek istiyorsunuz ama bu konuda biraz çaba göstermeniz gerekiyor. Ailenizle vakit geçirmekten zevk alıyorsunuz ama bu şekilde devam ederseniz, hayalleriniz hayal olarak kalmaya devam edecek. Bugün bütün günü ailenizle geçirecek ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

Aşk:

Aşk yaşantınızda sevgilinizle birlikte aldığınız kararların heyecanını ve mutluluğunu hissedeceğiniz bir gündesiniz. Bugün sevgilinizle görüşemeseniz de onunla telefonla sık sık konuşma fırsatı bulacaksınız.

İş:

İş yaşantınızda durgun bir dönemdesiniz. Bu durgunluk sizi sıkıyor ve veriminizi düşürüyor. Bugün amirinizle görüşebilir işlerin yokluğundan faydalanarak kısa bir tatile çıkmayı isteyebilirsiniz.

Para:

Maddi konularda tutumlu olacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bugün yapmanız gereken harcamaları yapmayacak ve kendinizi frenlemeyi de başaracaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yakın bir arkadaşınızı kaprislerinizle çok fazla sıkıyorsunuz. Hatalarınızı görün ve ona karşı dikkatli davranmaya çalışın.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İşinizi, okulunuzu, sosyal ilişkilerinizi veya iş birliklerinizi ilgilendiren yavaş yavaş ilerleyen konularda sabrınızı taşıran gelişmeler yüzünü gösterebilir. Hiddetle parlamadan veya ani tepkiler vermeden önce, olayların sakinleşmesini beklemek daha doğru olacaktır. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren gün geneli: İkili ilişkilerde temkinli ve sakin olunmasında fayda var. Bugün, halledilmesi gereken işleri tamamlayabilir, detay ve titizlik gerektiren işlerle uğraşabilir, hayatımıza çeki düzen vermek isteyebiliriz. Hayalleri bir kenara bırakıp gerçek hayatla ilgili işlere koşmamız ve ayaklarımızın yere basması gerektiğini fark edebiliriz. Bazı amaçlarımıza ulaşabilmek veya planlarımızı uygulayabilmek için, değişken koşullara uygun değişiklikler yapmamız gerekebilir. Aşırı tepkilerden veya radikal adımlar atmaktan kaçınmamız gerekiyor. Başak, Yay, İkizler veya Balık burçları ufak tefek stres hissederlerse, nedeni bugün Başak burcunda gelişecek olan dolunay olabilir, büyütmemeliler. Ay?ın Pluto ile olumlu, Neptün ve Güneş?le olumsuz görünümü, sabah saatlerinde kandırılmaya veya yanlış kararlar almaya açık olduğumuza, akşam saatlerinde ise, daha güçlü ve kararlı hissedeceğimize dikkat çekiyor. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Babanıza ait konular gündeminize gelebilir. Aile ilişkilerinizin ön planda olacağı bir gündesiniz. Güven ihtiyacı içinde olacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Konular arasında denge sağlamanız gerekebilir. Uğraştığınız konularla ilgili sonuç elde etmekte zorlanabilirsiniz. İç sesinizi dinlerseniz olaylara karşı anlayış içinde olabileceksiniz.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Ailenizin sorunlarına isteseniz bile duyarsız kalamıyorsunuz. Sevdiklerinizin huzuru sizin için takıntı halini almış. Bugün geçmişten gelen olayların muhasebesini yapabilirsiniz.Çevrenizin adına verdiğiniz kararlar onlar tarafından yanlış anlaşılabilir. Sınırlarınızı belirlemek için kendinizi zorlamanız gereken bir gün.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İşinizle ilgili konularda ilerleme beklentiniz dışarıdan alacağınız bir destek ile çok daha rahat biçimde karşılanabilir. Size yol gösterecek, gücünü sizin adınıza kullanacak olan insanları düşünün. İstemekten çekinmeyin.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.