İkizler

İkizler burcu yorum arşivi

24 April 2024 İkizler burcu yorumu

Biraz gevşeyip daha ılımlı bakabileceğiniz bir gelişime karşı için, için savaş veriyorsunuz. Gelişimin içindeki kişilerle ilgili yapacağınız yeni değerlendirmeler, sizi karmaşadan kurtarabilir. Bir konu hakkında belirlediğiniz hedeflere daha yakınlaşmak isteyeceksiniz. Önemsediğiniz prensiplerinize, belli yakınlaşmalarla ters düşebilmeniz ihtimali söz konusu olabilir.

Aşk:

Büyük duygular beslediğiniz birine duyduğunuz nedeni belirsiz güvensizlik, ilişkinize yeniden bakmanızı gerektiriyor. Henüz başındayken bazı güvensizlikleri somutlaştırmanızda yarar var.

İş:

Çok yetersiz bulduğunuz birinin iş kaynağınız konumunda olması ciddi bir sorun. Bu yetersizlik tarafından yönlendirilmekten sıkıntı duyuyorsunuz. Yakın bir zamanda çok daha iradi iş olanakları yaratabileceksiniz.

Para:

İçinde bulunduğunuz sıkışıklık kalıcı gözükmüyor. Çevrenizde iyi dostlarınız var. Bugünlerde bir satış işiniz olabilir. Bir iki gün içinde bunun haberini alacaksınız.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Bugünlerde beklemediğiniz bir konuda olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Bu tepkilere kulak vermeli ve yapacaklarınızdan sizinle birlikte etkilenecek kişileri de umursamalısınız.

İkizler Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Bugünlerde enerjiniz biraz düşmüş olabilir veya düşebilir, sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Ancak, sosyal anlamda hareketli günlerdesiniz. Yaratıcı fikirleriniz var. Bu fikirleri doğru kullanmalısınız. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: İniş çıkışlı bir gün. Bir iyi bir kötü gelişmeler veya ruh hali ön planda. İkili ilişkilere ve iş birliklerine hassasiyetle yaklaşılması gerekiyor ya da bu alanlarda oldukça hassas olabiliriz. Yumurtaları kırmadan yürüme çabası yorabilir gün içerisinde. ?

İkizler Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

İş hayatınızda başkalarından alacağınız destekler işlerinizin kolaylaştıracaktır. Parasal birikimlerinizle ilgili yeni kararlar almak isteyebilirsiniz. Öğlen saatlerinde hareketli zamanlar geçirebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili konular gündeminizi etkileyecektir. Akşam saatlerine doğru planlarınızdaki değişikler sizi keyifsiz kılabilir.

İkizler Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Detay ve taktiklerden nefret ediyorsunuz. Siz zaten ilk bakışta konunun özünü gördüğünüz için, gereksiz ayrıntılar canınızı sıkıyor. Çevrenize güvenmelisiniz. Her şeyi kendiniz yapma gibi bir alışkanlığınızdan artık vazgeçmeli, yakıcı duygularınızın esiri olmamalısınız. Venüs Gezegeni sizi çekici kılarken, kıskançlık duygularınızı da ön plana çıkarıyor.

İkizler Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

İyimserliğiniz, dışarıya yansıyan pozitif yaklaşımlarınız size bugün kazanç getirecek. İyi iletişim ve uyum çok önemli. Ancak siz yine de tedbirli olup yapılmış planların üzerinden geçin. Arkadan edilen laflara dikkat.

İkizler Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Eski korkularınız ve güvensizlikleriniz bugün tekrar ön plana çıkabilir. Geçmiş zamanlara çok dalıp dalıp gidiceksiniz aynı zamanda. Geçmişten gelen bazı konular odak noktanız olabilir. Ayrıca arkadaş ve meslektaşlarınızdan ince nükteli mesajlar alabilirsiniz.