Koç

Koç burcu yorum arşivi

16 Temmuz 2021 Koç burcu yorumu

Mücadele gerektiren koşullar içinde olabilirsiniz. Ve mücadeleci tavırlarınız ile saygın çevrelerin dikkatini çekebilirsiniz.Hem fiziksel, hem de psikolojik gerilimler ile başa çıkabileceğiniz bir gün. Fakat davranışlarınıza özen göstermeniz gerekiyor. Bazı ayrıntılar dikkatinizi çekecek ve daha önce saygı duyduğunuz kişilerin davranışlarını küçümseyeceksiniz. Olaylara bakış açınızın değiştiği bir dönemdesiniz. Ancak özgürlük ile çılgınlık arasındaki ince çizgiyi ayırt etmeniz gerekiyor. Sürprizler durum değiştirici olabilir.

Koç burcunun bugün genel durumu

İyi yatırım yapmak sayesinde kazancınızı artırabileceksiniz; bu da kendinize bir şey almanıza imkan sağlayacak. İstediğinizi elde edemeyince, kendinizi biraz mutsuz hissedeceksiniz. Sabırlı olmalı ve daha uygun zamanı kollamalısınız. Çok uzun süre beklemeniz gerekmediğini siz de biliyorsunuz.

Koç Burcu Kariyer Durumu

Bugün iş ilişkileri biraz işkence mahiyetinde ve zorlu olabilir. Neyse ki kendinizi açığa çıkarıp yanlış gidenin ne olduğunu ifade edebileceksiniz. Riskli bir işiniz varsa dikkat edin. Yıldızlar pek olumlu sayılmazlar ve büyük bir mali kayıp yaşayabilirsiniz.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Bugün Ay burcunuzda ilerlerken sizi daha hareketli ve girişken kılmakta. Ancak siz de kendi tepkilerinize özen göstermelisiniz.

Koç Burcu Takvim Gazetesi Yorumu

BEKAR Koçlar çevreniz elbirliği yapmışcasına sizi evlendirmek için çaba sarfedecek. Siz de kalp kırgınlıklarını bir kenara bırakın artık.

Koç Burcu Haber Türk Gazetesi Yorumu

Bugün, iş alanlarınızda parasal yönden iyi disipline olmanız gerekiyor. Çevrenizdekilerin gözüne girmek için ağır çalışmalardan kaçınmayın. Çevrenizde istediğiniz karizmayı sağlayacaksınız.