Koç

Koç burcu yorum arşivi

23 May 2023 Koç burcu yorumu

Düşüncelerinizde sabit bir kilitlenme söz konusu. Alışkanlıklarından ödün vermek istemiyor ve huzurunuz için, maddesel gelirlerinizi arttırma konusunda geniş çapta araştırmalar yapıyorsunuz. Bugün, partnerinizin de desteğini üzerinizde hissetmek sizi, rahatlatacaktır. Esnek yaşamak ve kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Her koyun kendi bacağından ayrılır’ sözünün ne kadar haklı olduğunu bugün göreceksiniz. Kesinlikle sinirlenmeyin. Onunla birlikte bulunduğunuz ortamlarda, gereksiz yere fikir çatışmaları yaratmanızın anlamı yok. İlginç bir şekilde kendinizi ruhsal olarak yalnız hissediyorsunuz. Fakat, arada bir yine nedensiz bir şekilde coşkuya kapılıyorsunuz.

Koç Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

İçerisinde bulunduğunuz durum sizi çok fazla memnun etmeyebilir. Belli hayallerinizle vedalaşmadan önce, yine de durumu bir kez daha gözden geçirmenizde fayda var.

Koç Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Dışa dönük enerjiler, yaratıcı çalışmalar için güzel bir gündesiniz. Hayatın keyifli yönlerine açıksınız.

Koç Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Bugün, duygusal konularda beklediğiniz somut isteklerinizi , karşı tarafa hissettirmek zorunda kalacaksınız. Sorguladığınız konuların cevapları sizi tatmin etmeyebilir. Fikir üretebileceğiniz ve çeşitli faaliyetler de boy göstereceğiniz, bir gün içindesiniz. Bilgilerinizi belli bir potada toplayarak, depolamayı seviyorsunuz.

Koç Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Koç Burcu Posta Gazetesi Yorumu

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır