Akrep

Günlük Akrep burcu yorumu

26 Mart 2023 Akrep burcu yorumu

Derin özlemleri giderme günleri. Bu özlemlerde, kaderci avunmalarla, birtakım pişmanlıkları örtmeye çalışacaksınız. Kendinizi yenileme niyetlerinizin önünde kendini gizleyen engelleriniz var. İyi anlaştığınız kişilerle, yeni düşüncelere, yeni niyetlere yönelebilirsiniz. Aile ilişkileriniz üzerindeki korumacılığınız, bazı kişilik gelişmelerini önleyebilir.

Aşk:

Uzun beraberliğinizdeki uyumu bağladığınız nedenler arasına, körelmeyen duygularınızı da katmalısınız. Sonsuz güven ve bağlılık, hala yaşayan bir heyecanı gizliyor olabilir.

İş:

İş konularında, mevcut ilişkilerinizle ilgili olarak, bir yakınınızdan aldığınız eleştiriler, objektif değerlendirebilmeniz halinde size yarar getirebilir. Yakında yeni fırsatlar kapınızı çalabilir.

Para:

Gönlünüz zengin. Bununla çelişik gibi görünen kendinize yönelik korumacılığınız da çok yerinde. Yere sağlam basma eğiliminizin altında anlaşılır gerekçeler yatıyor.

Bugün dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz:

Yapmayı planladığınız bir deneme, belki de, sandığınızdan da az risk taşıyor. Ama yine de göze almaya değer.

Akrep Burcu Hürriyet Gazetesi Yorumu

Daha önce jest yaptığınız veya yardımlarda bulunduğunuz kişiler varsa, bugünlerde bu kişilerin desteğini alabilirsiniz. Bu kişilerle iletişim kurmaktan çekinmeyin. Tüm burçları aynı şekilde ilgilendiren ve mutlaka okunması gereken gün geneli: Sabah saatlerinde sert diyaloglar ya da yanlış anlaşılmalar yaşanabilir, sözlerimize dikkat etmemiz lazım. Mars ve Ay arasında oluşan olumlu açı, öğle saatlerini daha verimli kullanabileceğimize ve doğru iletişim kurabileceğimize işaret ediyor. 15.00 sonrası saatlerde ise, kararsızlıklar, belirsizlikler veya dalgınlıklar ön plana çıkabilir. Dolayısıyla, önemli konulardaki görüşmeleri öğle saatlerine almakta fayda var. ?

Akrep Burcu Milliyet Gazetesi Yorumu

Ortaklı konular gündeminizi etkilemeye devam edebilir. Kriz yaratan durumlara karşı sakin tavrınızı korumaya özen göstermelisiniz. Finansal konularınız gününüzü meşgul edebilir. Endişe duyduğunuz konular daha fazla görünür olabilir. Akşam saatlerinde tepkileriniz daha tepkisel olabilirsiniz. Ailevi konularla ilgileneceğiniz zamanlar yaşanabilir.

Akrep Burcu Sabah Gazetesi Yorumu

Çekiciliğinizi ve kişisel enerjinizi birleştireceksiniz. Bugün, aşk yaşantınızı renklendirmek için, duygusal yönlerinizle ortaya çıkacak ve sevdiğiniz kişiyi büyüleyeceksiniz. Onun size olan hayranlığı daha da artabilir. Karamsarlık için uygun bir gün değil. Küçük ayrıntıların sizi sıkmasına izin vermemelisiniz.

Akrep Burcu Vatan Gazetesi Yorumu

Maddi bir meselenin hesabı sizi bugün biraz yorabilir. Daha önce verdiğiniz bir şeyin inkarı ile karşılaşabilirsiniz. Bunun geriye dönük savaşını vermek yerine bir dahaki sefer için ders çıkarın. Doğru muhataplar seçmelisiniz.

Akrep Burcu Posta Gazetesi Yorumu

İlişki sorunlarınızla baş etmeye çalışabilirsiniz. Eşiniz veya sevgiliniz ile birbirinize karşı davranışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugünü hayatınızdaki en önemli kişi ile geçirin ve enerjinizi birlikte saçın. Yanlış anlamalara izin vermeyin.