Akrep burcu erkeği

Akrep burcu erkeği

Gelin akrep burcu erkeğini hep beraber biraz daha yakından tanıyalım.
Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?
Akrep burcu erkeği seviyorsa nasıl davranır?
Akrep burcu erkeği karşı cinsten ne bekler?
Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri Nelerdir?
Akrep Burcu Hangi Tarihleri Kapsar?

Akrep burcu erkeği sevmiyorsa nasıl davranır?

Akrep burcu erkeği sevmediğinde insanlara bunu belli eder. Akrep burcu erkeği sevmediği kişilere, sevmediğini çok net bir şekilde gösterir. Sevmediği insanlara daha mesafeli ve soğuk davranan akrep burcu erkeği, bu mesafesini korumayı başarır. Sevmediği ve hoşlanmadığı insanları yakınına almayan, samimiyet kurmayan ve çok net konuşabilen bir burçtur.

Akrep burcu erkeği sevmediği bireylere karşı soğuk bir tavır takınır. Bu tavrı soğuk, keskin ve sert ses tonu ile destekler. Yalnız böyle söylendiği zaman her ne kadar kişinin kötü davrandığına dair bir algı oluşsa da böyle bir durum söz konusu değildir. Akrep burcu erkeği sevmediği zaman mesafeli davransa da karşısındaki insanı kırmamak için nazik davranmayı da ihmal etmez. Yumuşaklığı ve soğukluğu iyi dengelemeyi başarır ve karşısındaki insan bu hal var tavırlar neticesinde sevilmediğini anlar.

Akrep burcu erkeği seviyorsa nasıl davranır?

Akrep erkeği sevdiğinde bunu çok net bir şekilde belli eder. Nasıl ki sevmediğini belli ediyor ise sevdiğini de belli etmeyi başaran bir isimdir. Sorular sorar, yakından tanımaya çalışır ve sevdiği insanlar ile vakit geçirmeye çalışır. Akrep burcu erkeklerinin bu özellikleri karşısındaki insana kendisini değerli hissettirir. Akrep burcu erkeği birini sevdiği zaman bunu hem sözel olarak beyan edeceği gibi hem de davranışlarına yansıtır.

Akrep burcu erkeği karşı cinsten ne bekler?

Akrep erkeğinin karşı cinsten beklentisi onu önemsemesidir. Gösterdiği saygı, önem ve sevginin aynı şekilde ona geri dönmesini bekler. Kalbi kırıldığı zaman kişinin kendini affettirmesi oldukça uzun sürer ve kişinin bir süre akrep burcunun peşinde koşması gerekebilir. Akrep burcu alıngan bir burçtur ve kırıldığı zaman affetmesi çok uzun sürer. Karşı cinsten de bu konuda hassasiyet bekler. İntikama yatkın bir burçtur ve kendisine yapılanları kolay kolay unutmaz. Akrep burcu erkeği kendi düşüncelerine önem veren kadınlardan hoşlanır.

Akrep Burcu Erkeği Genel Özellikleri Nelerdir?

Akrep burcu erkeği özellikleri oldukça geniş bir listeye sahiptir. Akrep burcu erkeğinin özellikleri arasında denge önemli bir yer tutar. Akrep burcu erkeği, dengede kalmayı ve çevresindeki insanları da dengede tutmayı başarabilen yegane burçlar arasındadır. Akrep burcu erkeğinin diğer özellikleri ise şu şekildedir:

  • Öncü / lider olmak isterler.
  • Yönetmeyi severler ve yönetilmekten hoşlanmazlar.
  • Hırslıinsanlardır.
  • Başarıyı yakalamak için uğraşırlar.
  • Rekabetçi bir yapıları bulunur.
  • Realistbir bakış açısına sahiptirler.
  • Ciddi bir yapıları vardır ancak eğlenmeyi de bilirler.
  • Aldıkları sorumluluk ve görevleri başarı ile yerine getirirler.
  • Karşısındaki insanı önemser ve aynı önemi karşı taraftan da bekler.
  • Sadık insanlardır.

Akrep Burcu Hangi Tarihleri Kapsar?

Akrep burcu tarihleri sonbahar aylarını kapsar. 23 ekim ile 22 kasım tarihleri arası akrep burçlarını kapsar. Su grubunda yer alan akrep burcu erkeklerinin Zodyak dörtlüsü ise sabittir. 12 burçluk listede akrep 8. Sırada yer alır.