Başak Burcu Kadını Nasıldır?

Başak Burcu Kadını Nasıldır?

Başak Burcu Kadını Duygusal Mıdır?
Başak Burcu Kadını Utangaç Mıdır?
Başak Burcu Kadını İnatçı Mıdır?
Başak Burcu Kadını Duygularını İfade Edebilir Mi?
Başak Burcu Kadını İlişkilerinde Nasıl Davranır?

Başak Burcu Kadını Duygusal Mıdır?

Başak burcu kadınının duygularını genellikle dışarıya çok fazla yansıtmadıkları ve kendi kendilerine duygularını çözmeye çalıştıkları bilinir. Hoşlandıkları ve / veya sevdikleri karşı cins ile iletişime geçerken utangaç olabilen başak burçları arkadaşları ile iletişim kurarken oldukça nettir. Çabuk yükselebilen ve genellikle sinirli bir mizaca sahip olan başak burcu kadınları bu neden ile çoğu zaman yanlış anlaşılır. Konuşurken ses tonlarını ayarlama noktasında da sorun yaşarlar ve bu konuda birçok kez uyarılırlar. Heyecanlandıkları zaman genellikle sesleri yükselir. Başak burcu kadını iletişim noktasında da sorunlar yaşayabilir bunun nedeni ise duygularını ifade ederken karşıdaki insanı kırmak istememesidir.

Başak Burcu Kadını Utangaç Mıdır?

Başak burcu kadının utangaçlığı bazen fazla olabiliyor. Bulunduğu yere ve konuma göre aniden utanabilir ve bu utangaçlığı uzun süre üzerinden atamayabilir. Zaman içerisinde utangaçlığını yenerek daha rahat davranmaya ve iletişim kurmaya başlar. Bazen utangaçlıklarını atmaları çok uzun sürmesine rağmen yanlarında güvendikleri bir insan var ise hızlıca rahatlayabilirler. Başak burcu kadınlarının bu neden ile utangaç olduklarını söylemek mümkündür.

Başak Burcu Kadını İnatçı Mıdır?

Başak burcu kadınının inatçılığı özellikle insan ilişkilerinde ve temizlik gibi konularda kendini gösterir. Kafasına koyduğunu yapmaya çalışır ve aklındakini bazen direkt söyleyebilir. Bu neden ile de ilişkilerinde genellikle problem yaşar ve sert bir insan olduğu söylenir. Bu sertlik ise onun kullandığı dilden ve bir an önce durumu düzeltmek istemesinden gelir. İyi bir şey yapmaya çalışsa da karşı taraftaki kişinin alınması nedeni ile süreç daha kötü bir yere evrilebilir. Konuşmak istedikleri bir şey var ise inat edip konuşurlar, yapmak istedikleri bir şey var ise inat edip yaparlar. Başak burcu kadını için inatçı olduğu söylenebilir.

Başak Burcu Kadını Duygularını İfade Edebilir Mi?

Başak burcu kadını hislerini ifade etmesini tam olarak bilmemesi ile ünlüdür. Bu neden ile de birçok kez yanlış anlaşılırlar ve kendilerini anlatmak için fazlaca uğraşmaları gerekir. Başak burcu kadınları duyarlı kadınlar ve stres seviyeleri hızlı bir şekilde yükselebilir. Duygularını ifade etmekte zorlanmalarının bir diğer sebebi de genellikle bu his ve duyguları kabul etmek istememelerinden kaynaklıdır. Ancak kendilerine ve duygularına güveniyorlar ise bunu rahatlıkla ve çekinmeden dile getirebilirler.

Başak Burcu Kadını İlişkilerinde Nasıl Davranır?

Başak burcu kadının davranışları ilişkilerine ve ilişkilerinin samimiyet seviyelerine göre değişir. Sevdikleri insana da dışarıdan bakıldığında soğuk davranıyor gibi görünse de hiç öyle değildir. Sevdikleri insanı korumaya çalışırlar ve o insanları oldukça önemserler. Birini hayatlarından çıkarmadan önce çokça düşünürler ve genelde bu sebepten dolayı çok yavaş karar alırlar. Başak burcu kadını ilişkilerinde samimiyet arttıkça daha rahat davranabilirler. Eğlenceli ve güvenli yapıları nedeni ile de yakın arkadaşlarına sadıktırlar.