Hangi Burç ne kadar yalancı.

Hangi Burç ne kadar yalancı.

Sizler için burçların yalan söyleme durumlarını araştırdık, bu araştırmaya göre hangi burcun ne zaman nasıl yalan söylediğini anlamak o kadarda zor olmayacak.

KOÇ BURCU

KOÇ BURCU

Yalan söylemeyi sevmeyen ve beceremeyen koçların, yalan söylediğinden şüphelenirseniz biraz üzerine gitmek ile her şeyi çözersiniz. Çünkü onların, ne savunacak, ne de durup uzun uzun kurgulayacak vakitleri vardır.

BOĞA BURCU

BOĞA BURCU

Her zaman lükse ve paraya düşkün olan boğaların, zayıf noktaları budur. Eğer onlara Paran var mı? diye sorarsanız alacağınız cevap Hayır olacaktır. Ama mutlaka kenarda paraları vardır ve sizi bu konuda kandırmaya çalışıyorlardır. Dikkat!

İKİZLER BURCU

İKİZLER BURCU

Yalanını yakalamanın en zor olduğu burçlardan birisidir ikizler. Çünkü ikna kabiliyetleri oldukça yüksektir. Yalanları ile karşılaştığınızda ise yarattıkları hikayeler ile sizi şaşırtacaklardır. Bu kadar inandırıcı olabiliyor olmaları sizi korkutabilir.

YENGEÇ BURCU

YENGEÇ BURCU

Yalanı, sadece durumu daha iyiye çevireceği için kullanmayı düşünen yengeçler, yalanlarının bunu yapmadığını, hatta daha da kötüleştirdiğini görünce kendileri de üzülürler. Sonuç olarak rahatsız edici gerçekler çok yakında ortaya çıkar.

ASLAN BURCU

ASLAN BURCU

Yalanı eğlenceye katkı olarak gören aslanlar için hikayeyi kurmak ve oynamak oldukça önemlidir. Siz dinledikçe, o geliştirecek ve değiştirecektir. Size de sadece alkışlamak ve soluksuz izlemek kalacaktır.

BAŞAK BURCU

BAŞAK BURCU

Yalanı en az seven burçlardan birisidir. Bu yüzden söylediği yalanlar genel itibari ile gerçeğe yakın yalanlardır. Ya gerçeği hafifletip, saklayıp yalan söylerler ya da çok alakasız konularda yalanlar söyleyerek, gerçekten uzaklaşırlar.

TERAZİ BURCU

TERAZİ BURCU

Yalan söyleme konusunda kabiliyetli olan teraziler, size yalan söylerken onları yakalamakta zorlanacaksınız çünkü sempatik yapısı ve gülen gözleri nedeniyle ondan böyle şeyler beklemeyip, yanılacaksınız.

AKREP BURCU

AKREP BURCU

Yalan söylemek istemeyip de başvurmak zorunda kalan akrepler, genel itibari ile en çok cinsellik hakkında yalan söylerler. Başarmak için ellerinden geleni yaparlar fakat çabuk açığa çıkarlar. Durumları genelde kararsızdır.

YAY BURCU

YAY BURCU

Yalan söylemeyi sevmeyen ve hatta acınacak derecede dürüstlükleri ile tanınan yaylar, yalan söylediklerinde ortadan kaybolmayı severler. Aslında söyledikleri yalanların da büyük çoğunluğu gerçekleri içerir.

OĞLAK BURCU

OĞLAK BURCU

Eğer oğlaklar size yalan söylediyse, zaten kendisi de bundan rahatsız olup, etrafta dolaşmaya başlar. Söylemek istediği bir şeyi varmış gibi sürekli bir yarım kalmışlık hali içindedir. Bu yüzden yalanını tespit etmeniz kolaylaşır.

KOVA BURCU

KOVA BURCU

Kovalar genel itibari ile geleceğe dair yalanlar söyler. Tahminlerde bulunurken ya da kendisi adına planlar yaparken söylediği yalanlar da neredeyse kusursuzdur çünkü yaratıcılıkları oldukça yüksektir.

BALIK BURCU

BALIK BURCU

Yalan söylemeye yalnızca başkalarının iyiliği için başvuran balıkların, bu naif düşünceleri karşısında sinirlenseniz de onlara kızamazsınız, çünkü bu durumun sizin iyiliğiniz adına olacağına o kadar çok inanır ki, ona kıyamazsınız.